d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev15253545556598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,456
Joined: Mar 9 2008
Gold: 827.20
Aug 13 2013 09:21am
Quote (Xploosiv @ Aug 13 2013 03:18pm)
nie chce mi go dac, jedynie dostalem q melsak revenge, ale to nie to


Musisz zagadać z kimś w Junktown kto ci wspomni o namiocie, powie chyba, że z hide braminów się to robi I Melsak ci może w tym pomóc. Nie wiem czy nie koleś w barze taki łysy. Ew szukaj NPC , u którego jest opcja żeby zgadać o tym.

This post was edited by CantTouchThis on Aug 13 2013 09:21am
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Aug 13 2013 09:32am
w tencie da sie przechowywac jakies itemsy, ta? zostaja po smierci? ktos moze je zajebac?
jak najlatwiej zalatwic to guwno? mam 2k

e/ czemu nie moge celowac w poszczegolne czesci ciala? mam tylko ten podstawowy strzal za 4 ap

This post was edited by Nensato on Aug 13 2013 09:33am
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 09:33am
Quote (Nensato @ 13 Aug 2013 17:32)
w tencie da sie przechowywac jakies itemsy, ta? zostaja po smierci? ktos moze je zajebac?
jak najlatwiej zalatwic to guwno? mam 2k


Tent sie buduje samemu z 10 skor i dwoch kawalkow drewna. Namiot robi za skrytke na itemy, zostaja tam po zgonie i inni gracze nie widza naszego namiotu.
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 13 2013 09:33am
Quote (Nensato @ Aug 13 2013 05:32pm)
w tencie da sie przechowywac jakies itemsy, ta? zostaja po smierci? ktos moze je zajebac?
jak najlatwiej zalatwic to guwno? mam 2k


2x drewno 10x skora brahmina
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Aug 13 2013 09:35am
dobra, a gdzie go zbudowac? raz trafilem na warsztat na pustkowiu, ale nie mam go na mapie
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 09:35am
Quote (Atanok @ Aug 13 2013 05:33pm)
Tent sie buduje samemu z 10 skor i dwoch kawalkow drewna. Namiot robi za skrytke na itemy, zostaja tam po zgonie i inni gracze nie widza naszego namiotu.


mozna tez kupic za 1.7
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 09:38am
Quote (gnuj618 @ 13 Aug 2013 17:35)
mozna tez kupic za 1.7


Za drogo.

Quote (Nensato @ 13 Aug 2013 17:35)
dobra, a gdzie go zbudowac? raz trafilem na warsztat na pustkowiu, ale nie mam go na mapie


W kazdym miescie jest workbench, a nie mzoesz celowac dokladnie bo pewnie wziales na starcie perk na mniejsze uzywanie ap i wiekszy dmg, ale wtedy nie mozna uzywac celnych strzalow.
Member
Posts: 11,456
Joined: Mar 9 2008
Gold: 827.20
Aug 13 2013 09:38am
Nie mogę się zdecydować. EW czy BG na te karawany . Przy BG można kogoś ze swoich walnąć .
Co sądzicie o takim rozdaniu statów : 6 7 6 1 7 8 6
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Aug 13 2013 09:39am
Quote (Atanok @ 13 Aug 2013 17:38)
Za drogo.



W kazdym miescie jest workbench, a nie mzoesz celowac dokladnie bo pewnie wziales na starcie perk na mniejsze uzywanie ap i wiekszy dmg, ale wtedy nie mozna uzywac celnych strzalow.


dobra, dzieki ;D
ide se zbudowac kryjuwke bron jest w kuwsze
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Aug 13 2013 09:39am
zaraz dolaczam do was, wlasnie rozpakowywuje, ewentualnie wczesniej jebne sobie odcinek serialu
robie melasa full hapsy, pozdrawiam
Go Back To Polska Topic List
Prev15253545556598Next
Add Reply New Topic New Poll