☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev
1
52
53
54
55
56
2670
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 376282
Replies: 26697
Track Topic
cOr
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold
:
2,777.00
#531
May 4 2012 06:27am
wlasnie zamowilem d3, w sumie nie tak zle bo 161 pln juz z wysylka
niestety wciaz nie wiem kim zaczac gre :/
SleepNowInThe Fire
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold
:
17.16
#532
May 4 2012 06:49am
Quote (cOr @ 4 May 2012 12:27)
wlasnie zamowilem d3, w sumie nie tak zle bo 161 pln juz z wysylka
niestety wciaz nie wiem kim zaczac gre :/
za 161? niby gdzie?
cOr
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold
:
2,777.00
#533
May 4 2012 06:52am
Quote (SleepNowInThe Fire @ 4 May 2012 14:49)
za 161? niby gdzie?
na go2arena jest za 165 ale kupilem u nich wiedzmina2 i dostalem 5% znizki ;] a przesylka 5 zl
blejdowy
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold
:
500.00
#534
May 4 2012 06:58am
@up az tak bardzo chcecie oszczedzac na grze na ktora tyle czekaliscie? To zaledwie kilka(nascie) zlotych, dajcie spokoj no!
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#535
May 4 2012 07:39am
Quote (blejdowy @ 4 May 2012 14:58)
@up az tak bardzo chcecie oszczedzac na grze na ktora tyle czekaliscie? To zaledwie kilka(nascie) zlotych, dajcie spokoj no!
Ja na dyskietkach z bazarku biore, to wychodzi duzo taniej.
cOr
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold
:
2,777.00
#536
May 4 2012 07:44am
Quote (blejdowy @ 4 May 2012 14:58)
@up az tak bardzo chcecie oszczedzac na grze na ktora tyle czekaliscie? To zaledwie kilka(nascie) zlotych, dajcie spokoj no!
jak mam do wyboru kupno taniej albo drożej to oczywiscie wybieram drożej bo przeciez tyle na to czekałem...
maniaq
Member
Posts: 4,852
Joined: Dec 11 2011
Gold
:
4.85
#537
May 4 2012 07:45am
kolekcjonerka
zwykla
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#538
May 4 2012 07:52am
Quote (maniaq @ 4 May 2012 14:45)
kolekcjonerka
http://i.haymarket.net.au/News/DiabloIIICEwarehouse.jpg
zwykla
http://img818.imageshack.us/img818/5126/32284.jpg
jestes sprzedawcą d3?
maniaq
Member
Posts: 4,852
Joined: Dec 11 2011
Gold
:
4.85
#539
May 4 2012 07:56am
Quote (EustachyMotyka @ 4 May 2012 14:52)
jestes sprzedawcą d3?
nom
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#540
May 4 2012 07:59am
Quote (maniaq @ 4 May 2012 14:56)
nom
opchnij mi diabua po cenie hurtowej i wyslij mi go wczesniej niz na 15
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
52
53
54
55
56
2670
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact