d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev152535455562670Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
May 4 2012 06:27am
wlasnie zamowilem d3, w sumie nie tak zle bo 161 pln juz z wysylka
niestety wciaz nie wiem kim zaczac gre :/
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
May 4 2012 06:49am
Quote (cOr @ 4 May 2012 12:27)
wlasnie zamowilem d3, w sumie nie tak zle bo 161 pln juz z wysylka
niestety wciaz nie wiem kim zaczac gre :/


za 161? niby gdzie?
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
May 4 2012 06:52am
Quote (SleepNowInThe Fire @ 4 May 2012 14:49)
za 161? niby gdzie?


na go2arena jest za 165 ale kupilem u nich wiedzmina2 i dostalem 5% znizki ;] a przesylka 5 zl
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
May 4 2012 06:58am
@up az tak bardzo chcecie oszczedzac na grze na ktora tyle czekaliscie? To zaledwie kilka(nascie) zlotych, dajcie spokoj no!
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 4 2012 07:39am
Quote (blejdowy @ 4 May 2012 14:58)
@up az tak bardzo chcecie oszczedzac na grze na ktora tyle czekaliscie? To zaledwie kilka(nascie) zlotych, dajcie spokoj no!


Ja na dyskietkach z bazarku biore, to wychodzi duzo taniej.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
May 4 2012 07:44am
Quote (blejdowy @ 4 May 2012 14:58)
@up az tak bardzo chcecie oszczedzac na grze na ktora tyle czekaliscie? To zaledwie kilka(nascie) zlotych, dajcie spokoj no!


jak mam do wyboru kupno taniej albo drożej to oczywiscie wybieram drożej bo przeciez tyle na to czekałem...
Member
Posts: 4,852
Joined: Dec 11 2011
Gold: 4.85
May 4 2012 07:45am
kolekcjonerka :)


zwykla :)
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 4 2012 07:52am
Quote (maniaq @ 4 May 2012 14:45)
kolekcjonerka :)
http://i.haymarket.net.au/News/DiabloIIICEwarehouse.jpg

zwykla :)
http://img818.imageshack.us/img818/5126/32284.jpg


jestes sprzedawcą d3?
Member
Posts: 4,852
Joined: Dec 11 2011
Gold: 4.85
May 4 2012 07:56am
Quote (EustachyMotyka @ 4 May 2012 14:52)
jestes sprzedawcą d3?


nom :)
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 4 2012 07:59am
Quote (maniaq @ 4 May 2012 14:56)
nom :)


opchnij mi diabua po cenie hurtowej i wyslij mi go wczesniej niz na 15
Go Back To Polska Topic List
Prev152535455562670Next
Closed New Topic New Poll