d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev15253545556339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Mar 8 2012 03:23pm
Quote (Styczenx1600 @ 8 Mar 2012 21:43)
Ze względu na to że mój telefon całkiem padł zastanawiam sie nad kupnem iphone'a 4 i mam kilka pytań:
- czy nie ma problemów z eksportem zdjęć i filmów z telefonu na dysk zwykłego komputera (bo mam ipoda i itunes czesto sprawia różne problemy)
- czy moge korzystać z niego jako z "pendrive"
- czym dokładnie jest jailbrake
- dlazego iphone jest lepszy od np. galaxy s2 ?
z góry dziękuje za odp


nie jest, pewnie mnie zaraz zaatakuja pozerzy ktorzy mysla ze jest
Member
Posts: 3,564
Joined: Jul 10 2006
Gold: 2,954.79
Mar 8 2012 04:04pm
Quote (Styczenx1600 @ 8 Mar 2012 21:43)
Ze względu na to że mój telefon całkiem padł zastanawiam sie nad kupnem iphone'a 4 i mam kilka pytań:
- czy nie ma problemów z eksportem zdjęć i filmów z telefonu na dysk zwykłego komputera (bo mam ipoda i itunes czesto sprawia różne problemy)
- czy moge korzystać z niego jako z "pendrive"
- czym dokładnie jest jailbrake
- dlazego iphone jest lepszy od np. galaxy s2 ?
z góry dziękuje za odp


1) nie ma problemów, zdjęcia i filmy przeglądasz z poziomu mojego komputera
2) przy odpowiednich aplikacjach nie powinno być problemu
3) jailbreak - możliwość wgrania cydii, która pozwala na zainstalowanie installous, który pozwala na ściaganie wszystkiego za darmo, czyli ogólnie wszystkie programy za free (dodatkowo jakieś zmiany ikon i inne bajery)
4) ponieważ działa bardzo intuicyjnie, jest ładny, funkcjonalny, przyjemny, bezproblemowy w obsłudze, etc.
Member
Posts: 20,383
Joined: Feb 11 2007
Gold: 470.00
Mar 9 2012 06:54am
Quote (ulong @ 8 Mar 2012 23:04)
1) nie ma problemów, zdjęcia i filmy przeglądasz z poziomu mojego komputera
2) przy odpowiednich aplikacjach nie powinno być problemu
3) jailbreak - możliwość wgrania cydii, która pozwala na zainstalowanie installous, który pozwala na ściaganie wszystkiego za darmo, czyli ogólnie wszystkie programy za free (dodatkowo jakieś zmiany ikon i inne bajery)
4) ponieważ działa bardzo intuicyjnie, jest ładny, funkcjonalny, przyjemny, bezproblemowy w obsłudze, etc.


Czy jailbrake powoduje utrate gwarancji lub problemy ze stabilnością ?
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Mar 9 2012 07:27am
Quote (Styczenx1600 @ Mar 9 2012 02:54pm)
Czy jailbrake powoduje utrate gwarancji lub problemy ze stabilnością ?


Utrata gwarancji tak, te zabawki sie nie psuja
bez problemu mozesz usunac jailbreaka, i nie beda
wiedziec ze go miales, i znowu ci powraca gwarancja.
Stabilność w 100 %

Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Mar 9 2012 11:48am
te iphony z amerykanskiego at&t dzialaja tez w gsm czy amerykanskim cdma?
bo dosyc tanio chodza na allegro i pewnie ludzie sa nieswiadomi, ze w europie moze to nie dzialac.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Mar 10 2012 03:32pm
1. czy gwarancja na ipady jest miedzynarodowa? czy jednak naprawde od zeszlego roku gwarancja jest "na kontynent"?

2. czy ktos ma albo dobrze sie zna na apple tv?
Member
Posts: 20,383
Joined: Feb 11 2007
Gold: 470.00
Mar 11 2012 12:24pm
Czy wszystkie aplikacje z appstore są płatne, czy podzielone wszystko jest jak na andku?
Member
Posts: 8,296
Joined: Mar 17 2009
Gold: 883.37
Mar 11 2012 12:27pm
Quote (Styczenx1600 @ Mar 11 2012 07:24pm)
Czy wszystkie aplikacje z appstore są płatne, czy podzielone wszystko jest jak na andku?


nie wszystkie
Member
Posts: 526
Joined: Dec 27 2005
Gold: 0.00
Mar 14 2012 07:26am
Quote (Styczenx1600 @ 11 Mar 2012 19:24)
Czy wszystkie aplikacje z appstore są płatne, czy podzielone wszystko jest jak na andku?


Masz bardzo duzo aplikacji darmowych, masz tez bardzo duzo aplikacji kosztujacych niecalego dolara ;)
Member
Posts: 2,064
Joined: Nov 13 2010
Gold: 16,372.10
Mar 15 2012 02:54pm
Iso apps do pisania smsów / notatek głosem. Propozycje?
Go Back To Polska Topic List
Prev15253545556339Next
Add Reply New Topic New Poll