Quote (Styczenx1600 @ 8 Mar 2012 21:43)
Ze względu na to że mój telefon całkiem padł zastanawiam sie nad kupnem iphone'a 4 i mam kilka pytań:
- czy nie ma problemów z eksportem zdjęć i filmów z telefonu na dysk zwykłego komputera (bo mam ipoda i itunes czesto sprawia różne problemy)
- czy moge korzystać z niego jako z "pendrive"
- czym dokładnie jest jailbrake
- dlazego iphone jest lepszy od np. galaxy s2 ?
z góry dziękuje za odp
1) nie ma problemów, zdjęcia i filmy przeglądasz z poziomu mojego komputera
2) przy odpowiednich aplikacjach nie powinno być problemu
3) jailbreak - możliwość wgrania cydii, która pozwala na zainstalowanie installous, który pozwala na ściaganie wszystkiego za darmo, czyli ogólnie wszystkie programy za free (dodatkowo jakieś zmiany ikon i inne bajery)
4) ponieważ działa bardzo intuicyjnie, jest ładny, funkcjonalny, przyjemny, bezproblemowy w obsłudze, etc.