Quote (TDI @ 17 Sep 2011 05:43)
pojebany jest ten matchmaking po tym resecie

kennen ktorego mialem w teamie wlasnie nafeedowal akali ktora w s1 miala o 800 elo wiecej od niego ;s
no wiesz sie poziom musi wyklarować dopiero, odpuściłbym sobie rankedy jeszcze na tydzien dwa
1st gra talonem 25/5/10

chyba sobie nazbieram na niego