Quote (xxxRedxxx @ Apr 18 2011 10:57am)
imo pierw rób na elite każdy czołg a potem kupuj kolejny, bo i tak będziesz na początku srał doświadczeniem, a dużo przyjemniej się gra z full upgrade'ami.
ale ulepszenia kosztuja sporo

jak juz to w t3+ mozna lufe czy silnik zmienic, bo t1 t2 szybko zostawisz