d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev15253545556805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 18 2011 04:43am
Quote (zuoozuoo @ 18 Apr 2011 12:26)
nie, ale jednak wolny czołg + spore mapy = pokonywanie 15 minut mapy na przełaj tylko po to, zeby cie ktoś rozpierdolił :cry: a do czatowania na wrogów nie mam cierpliwości :cry:


To jedynie Mausem jest taka jazda. Reszta w miarę szybko.
Od tieru V walki trwają od 2 do 7-8 minut. Czasami się tylko zdarzy równe 15 minut, wtedy jest draw.
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 18 2011 04:47am
jak grac na samym poczatku??
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 18 2011 04:48am
6k expa do kw :angry:

Quote (Wujekmisza @ 18 Apr 2011 12:47)
jak grac na samym poczatku??


jak miszcz

This post was edited by EustachyMotyka on Apr 18 2011 04:49am
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 18 2011 04:53am
zbierac na ulepszenia czy na czolg? jak na czol to jaki?
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 18 2011 04:56am
Quote (Wujekmisza @ Apr 18 2011 10:53am)
zbierac na ulepszenia czy na czolg? jak na czol to jaki?


na czołg
polecam bt-2 z ruskiego drzewka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 18 2011 04:56am
Quote (Wujekmisza @ 18 Apr 2011 12:53)
zbierac na ulepszenia czy na czolg? jak na czol to jaki?


kurde no
taki który ci pasuje
w koncu kazdy ma inne upodobania
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Apr 18 2011 04:57am
Quote (Wujekmisza @ 18 Apr 2011 12:53)
zbierac na ulepszenia czy na czolg? jak na czol to jaki?


Ulepszaj smialo.
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Apr 18 2011 04:57am
Quote (Wujekmisza @ Apr 18 2011 10:53am)
zbierac na ulepszenia czy na czolg? jak na czol to jaki?


imo pierw rób na elite każdy czołg a potem kupuj kolejny, bo i tak będziesz na początku srał doświadczeniem, a dużo przyjemniej się gra z full upgrade'ami.
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 18 2011 04:58am
Quote (xxxRedxxx @ Apr 18 2011 10:57am)
imo pierw rób na elite każdy czołg a potem kupuj kolejny, bo i tak będziesz na początku srał doświadczeniem, a dużo przyjemniej się gra z full upgrade'ami.


ale ulepszenia kosztuja sporo :)
jak juz to w t3+ mozna lufe czy silnik zmienic, bo t1 t2 szybko zostawisz
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Apr 18 2011 05:04am
wrzuca mnie czolgiem z tIII do tV i caly czas slysze "tym go nie pokonamy", "dostal ale nawet go nie zarysowalismy" itp :)
Go Back To Polska Topic List
Prev15253545556805Next
Add Reply New Topic New Poll