d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev15253545556206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold: 1,560.29
May 1 2011 08:15pm
[QUOTE=Peu,30 Apr 2011 16:36]http://i54.tinypic.com/nh0wag.png

spoko meczyk ale widze itemki nie do konca, daemonic odrabia za macke w 200 %
no ale wciaz 1450 mmr, nadal szukam kogos kto by chcial pograc silly 1650+ w ustawionych godzinach
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
May 2 2011 12:32am
zagralem 1 gre po miesiacu i nadal mam lagi. ;o
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 2 2011 02:58am
Quote (D2SaTaN @ 2 May 2011 04:15)

spoko meczyk ale widze itemki nie do konca, daemonic odrabia za macke w 200 %
no ale wciaz 1450 mmr, nadal szukam kogos kto by chcial pograc silly 1650+ w ustawionych godzinach


Jesli grajjac dpsem i majac nh u przeciwnika nie kupujesz savage to cos jest bardzo nie tak.

This post was edited by Saygon on May 2 2011 02:58am
Member
Posts: 2,478
Joined: Jul 12 2010
Gold: 53.00
May 2 2011 10:30am
Behe fajny mis
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 2 2011 12:05pm
[QUOTE=D2SaTaN,2 May 2011 04:15][QUOTE=Peu,30 Apr 2011 16:36]http://i54.tinypic.com/nh0wag.png

spoko meczyk ale widze itemki nie do konca, daemonic odrabia za macke w 200 %
no ale wciaz 1450 mmr, nadal szukam kogos kto by chcial pograc silly 1650+ w ustawionych godzinach[/QUOTE]

Nh robił chmurę, savage był tutaj sytuacyjny.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 2 2011 12:07pm
[QUOTE=Peu,2 May 2011 20:05][QUOTE=D2SaTaN,2 May 2011 04:15][QUOTE=Peu,30 Apr 2011 16:36]http://i54.tinypic.com/nh0wag.png

spoko meczyk ale widze itemki nie do konca, daemonic odrabia za macke w 200 %
no ale wciaz 1450 mmr, nadal szukam kogos kto by chcial pograc silly 1650+ w ustawionych godzinach[/QUOTE]

Nh robił chmurę, savage był tutaj sytuacyjny.[/QUOTE]

grasz?
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 2 2011 12:21pm
Wybacz leszczu, nie mam zaufania do premadów zawierających więcej niż 2 osoby :ph34r:
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 4 2011 05:45am


It's Mr. Chipper for You kurwy. Quad kill też wpadł.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 4 2011 08:08am
Quote (Peu @ 4 May 2011 13:45)
http://i55.tinypic.com/2ibyf4n.png

It's Mr. Chipper for You kurwy. Quad kill też wpadł.


low
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 4 2011 08:30am
Quote (lszcz @ 4 May 2011 16:08)
low


Nom.
Go Back To Polska Topic List
Prev15253545556206Next
Add Reply New Topic New Poll