Quote (Stanislaw @ Aug 31 2012 10:46pm)
wez serio skoncz juz, bo jest to tak żalosne, że aż śmieszne :D a nie chce sie smiac z osoby z lekkim upośledzeniem
musisz popracować nad ripostami bo house znalazłby bardziej wyrafinowany sposób na zakończenie tej rozmowy
no to ile tych nerwów w oku jest a ile w óchó bo zapomniałem ?
Quote (Stanislaw @ Aug 31 2012 10:46pm)
wez serio skoncz juz, bo jest to tak żalosne, że aż śmieszne :D a nie chce sie smiac z osoby z lekkim upośledzeniem
no raczej nie będziesz się śmiać bo kulejąca wiecznie noga to lekkie upośledzenie, ale na szczęście jest vicodin, co ? :)
This post was edited by yesterday_samaniezryj on Aug 31 2012 02:50pm