Quote (Lander @ 6 May 2011 17:00)
A powiedz mi, nie tracę po tym możliwości korzystania z gwarancji przypadkiem? Wiem że przy zmianie softu tak, ale soft mogę zmienić na firmowy, a ta operacja jest chyba nieodwracalna, c`nie?
nie zmieniasz swojego telefonu na gen2, tylko konwertujesz firmware z gen2 do gen1 ( ten, ktory wgrywasz )
telefon masz ciagle gen1, a soft z gen2 jest kompatybilny z gen1.
Instalujesz soft przez recovery, to samo pozniej robisz z konwerterem, i wszystko dziala.