d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev15253545556966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 6 2011 09:00am
Quote (markov @ May 6 2011 02:25pm)
Tylko i wylacznie CM7, z tym, ze zobacz na android.com.pl temat z konwerterem do fw gen2>gen1, i zainstaluj najnowszy n61.
Mialem ten sam problem, aktualnie jest ok, z tego co zauwazylem.


A powiedz mi, nie tracę po tym możliwości korzystania z gwarancji przypadkiem? Wiem że przy zmianie softu tak, ale soft mogę zmienić na firmowy, a ta operacja jest chyba nieodwracalna, c`nie?

This post was edited by Lander on May 6 2011 09:01am
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
May 6 2011 10:14am
Quote (Lander @ 6 May 2011 17:00)
A powiedz mi, nie tracę po tym możliwości korzystania z gwarancji przypadkiem? Wiem że przy zmianie softu tak, ale soft mogę zmienić na firmowy, a ta operacja jest chyba nieodwracalna, c`nie?


nie zmieniasz swojego telefonu na gen2, tylko konwertujesz firmware z gen2 do gen1 ( ten, ktory wgrywasz )
telefon masz ciagle gen1, a soft z gen2 jest kompatybilny z gen1.

Instalujesz soft przez recovery, to samo pozniej robisz z konwerterem, i wszystko dziala.

Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
May 8 2011 02:04am
a galaxy s2 na komputroniku kosztuje 2299zł. o dziwo tam chyba jest najtaniej w polsce.
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
May 8 2011 04:40am
Dla mnie 1000 zł to max na telefon. Więcej to już moim zdaniem przesada. No bo co mają te telefony za 2000+ czego nie mają te o połowę tańsze? 2-rdzeniowego procesora? A po co to, skoro wszystko płynnie chodzi?
Member
Posts: 40,570
Joined: Sep 24 2006
Gold: 1.43
May 8 2011 04:43am
dobra kolejne pytanie: jest jakaś aplikacja pozwalająca robic panoramiczne zdjecia na 2.2?
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
May 8 2011 04:50am
Quote (VolveR @ 8 May 2011 12:40)
Dla mnie 1000 zł to max na telefon. Więcej to już moim zdaniem przesada. No bo co mają te telefony za 2000+ czego nie mają te o połowę tańsze? 2-rdzeniowego procesora? A po co to, skoro wszystko płynnie chodzi?



za rok wezme go w abonamencie za jakies 900zl pewnie
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
May 8 2011 06:15am
Quote (imnoise @ 8 May 2011 11:50)
za rok wezme go w abonamencie za jakies 900zl pewnie


Za rok to juz beda 4 rdzenie w telefonach ;) Teraz to tak szybko wszystko leci, ze nawet programiści nie wiedza co robic :)
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
May 8 2011 06:20am
Quote (groom @ 8 May 2011 14:15)
Za rok to juz beda 4 rdzenie w telefonach ;) Teraz to tak szybko wszystko leci, ze nawet programiści nie wiedza co robic :)



ofc. jednak skok jakosciowy miedzy spica a sgsII bedzie dla mnie gigantyczny. ;)
ja zmieniam telefony tylko przy okazji przedluzania/podpiswania umowy z operatorem.
Member
Posts: 12,673
Joined: Aug 28 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
May 9 2011 12:12am
Quote (imnoise @ Nov 1 2010 04:54pm)
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d7/Android_robot.svg/80px-Android_robot.svg.png
Android– system operacyjny dla urządzeń przenośnych takich jak telefony komórkowe, tablety PC i netbooki. Android jest rozwijany przez Google i oparty na jądrze Linux oraz oprogramowaniu GNU. Początkowo był rozwijany przez firmę Android Inc. (kupioną później przez Google), później przeszedł pod skrzydła Open Handset Alliance.

Ostatnio coraz popularniejszy OS na smartfony (i nie tylko), również wśród userów tego forum. Z tego względu zdecydowałem się na założenie tego tematu, aby nie mieszać w temacie o telefonach. Rozmawiamy o oprogramowaniu, telefonach z andkiem oraz problemami z tym związanymi. Zapraszam do dyskusji oraz przypominam o patronacie Rogala.

Garść informacji:
największe, wszystkomające, polskie forum o andku: http://forum.android.com.pl/
oficjalna stronka: http://www.android.com/


ale faza ja pierdole
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
May 9 2011 02:45am
Planuje kupić Motorole DEFY.. ktoś ma/miał i może coś o niej powiedzieć? plusy? minusy?
Go Back To Polska Topic List
Prev15253545556966Next
Add Reply New Topic New Poll