Quote (RoGh @ 23 Oct 2010 02:24)
Chary na s6 nie znikna, grac bedziemy tam nadal, po prostu na s7 zaczniemy rowno z reszta i dzieki temu bedziemy miec szanse na zrobienie jeszcze mocniejszej gildii, a juz na s6 jest przeciez elegancko.
dokladnie - ja osobiscie bede gral od poczatku na s7, ale nie przestane rowniez grac na s6 tak wiec wszyscy ci ktorzy nie pojda na s7 moga byc spokojni -- ja zostaje na s6
