d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev15253545556720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Oct 22 2010 06:14pm
nie gramy na zadnym s7, nie poto grzyby zjadam na kilogramy zebyscie na s7 szli

This post was edited by Onesteptodie on Oct 22 2010 06:14pm
Member
Posts: 10,265
Joined: Mar 30 2009
Gold: Locked
Oct 22 2010 06:24pm
to s7 juz jest??:P
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Oct 22 2010 06:24pm
Chary na s6 nie znikna, grac bedziemy tam nadal, po prostu na s7 zaczniemy rowno z reszta i dzieki temu bedziemy miec szanse na zrobienie jeszcze mocniejszej gildii, a juz na s6 jest przeciez elegancko.
Member
Posts: 10,265
Joined: Mar 30 2009
Gold: Locked
Oct 22 2010 06:25pm
Quote (RoGh @ 23 Oct 2010 02:24)
Chary na s6 nie znikna, grac bedziemy tam nadal, po prostu na s7 zaczniemy rowno z reszta i dzieki temu bedziemy miec szanse na zrobienie jeszcze mocniejszej gildii, a juz na s6 jest przeciez elegancko.


no jsp team dajemy rade:D

ps kiedy ten s7??
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Oct 22 2010 06:28pm
Trudno powiedziec kiedy bedzie, podobno konkretnej daty nigdy nie podaja, moze byc za pare dni, a moze byc za miesiac.
Member
Posts: 10,265
Joined: Mar 30 2009
Gold: Locked
Oct 22 2010 06:30pm
:)

This post was edited by rodziak11 on Oct 22 2010 06:36pm
Member
Posts: 17,884
Joined: Mar 18 2007
Gold: 22,300.00
Oct 22 2010 10:45pm
Quote (RoGh @ 23 Oct 2010 02:24)
Chary na s6 nie znikna, grac bedziemy tam nadal, po prostu na s7 zaczniemy rowno z reszta i dzieki temu bedziemy miec szanse na zrobienie jeszcze mocniejszej gildii, a juz na s6 jest przeciez elegancko.


dokladnie - ja osobiscie bede gral od poczatku na s7, ale nie przestane rowniez grac na s6 tak wiec wszyscy ci ktorzy nie pojda na s7 moga byc spokojni -- ja zostaje na s6 :)
Member
Posts: 8,994
Joined: Feb 25 2009
Gold: 1,600.00
Oct 23 2010 01:54am
Quote (Nowgoinsane @ Oct 23 2010 04:45am)
dokladnie - ja osobiscie bede gral od poczatku na s7, ale nie przestane rowniez grac na s6 tak wiec wszyscy ci ktorzy nie pojda na s7 moga byc spokojni -- ja zostaje na s6 :)


znowu trzeba bedzie dac na tace? :P
Member
Posts: 17,884
Joined: Mar 18 2007
Gold: 22,300.00
Oct 23 2010 04:24am
Pierwszy raz trafila mi sie niezla akcja w shakes :D W karczmie za zwykla misje jako nagroda jest item z lochow :D

Oto SS :D

Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Oct 23 2010 06:25am
Up.



To siÄ™ nazywa fart. :D
Go Back To Polska Topic List
Prev15253545556720Next
Add Reply New Topic New Poll