d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev15253545556125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Sep 17 2010 09:37am
8.11 egzamin.
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Sep 17 2010 09:44am
Zostalo mi jeszcze 8 (dopiero zaczalem) a ze mam 3 razy w tyg to troche zejdzie ;/
Member
Posts: 11,723
Joined: Aug 15 2008
Gold: 0.00
Sep 17 2010 10:04am
Quote (Pito @ Sep 17 2010 02:05pm)
A PO POLSKU KURWA NIE NAUCZYLI MÓWIĆ?


Musi przyszpanować

Jutro mam teoretyczny :(
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Sep 17 2010 10:07am
Quote (Ofner @ Sep 17 2010 06:04pm)
Musi przyszpanować

Jutro mam teoretyczny :(


Jak mnie to wkurwia jak ktoś nauczył się kilku słówek po angielsku i wpierdala je wszędzie gdzie się da. Kurwa nie kaleczcie polskiej mowy.
Member
Posts: 11,113
Joined: Feb 5 2007
Gold: 0.00
Sep 17 2010 02:54pm
[QUOTEQuote (Pito @ Sep ]Jak mnie to wkurwia jak ktoś nauczył się kilku słówek po angielsku i wpierdala je wszędzie gdzie się da. Kurwa nie kaleczcie polskiej mowy.[/QUOTE]

So you think i know only few werbs ?
Im a bit dissapointed , i still make some mistakes in English and Polish also , but i am not a person that knows "just few werbs" and adds them "for fun" .

Thank you.


A co do pytania jeździłem 42 minuty :) NIE MIAŁEM KOPERTY co mnie zdziwiło ^.^

2 błędy drobne :

1 - chwilowa jazda na luzie
2 - brak dynamiki jazdy ( przez pierwsze 3 minuty jazdy bo srałem ze strachu xD )


This post was edited by SMERF on Sep 17 2010 02:54pm
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Sep 17 2010 02:58pm
Quote (SMERF @ Sep 17 2010 08:54pm)
Jak mnie to wkurwia jak ktoś nauczył się kilku słówek po angielsku i wpierdala je wszędzie gdzie się da. Kurwa nie kaleczcie polskiej mowy.
So you think i know only few werbs ?
Im a bit dissapointed , i still make some mistakes in English and Polish also , but i am not a person that knows "just few werbs" and adds them "for fun" .

Thank you.


A co do pytania jeździłem 42 minuty :) NIE MIAŁEM KOPERTY co mnie zdziwiło ^.^

2 błędy drobne :

1 - chwilowa jazda na luzie
2 - brak dynamiki jazdy ( przez pierwsze 3 minuty jazdy bo srałem ze strachu xD )


werbs

This post was edited by xxxRedxxx on Sep 17 2010 02:58pm
Member
Posts: 11,729
Joined: Dec 15 2007
Gold: 1,280.01
Sep 17 2010 03:00pm
tez koperty niemialem, jezdzilem 55 minut, 0 bledow na miescie, 2 na teorii ;)
zdałem 26 czerwca 2010r w Płocku :)
Member
Posts: 31,826
Joined: Jul 14 2007
Gold: 0.83
Sep 17 2010 03:05pm
Quote (piterek131 @ Sep 17 2010 09:00pm)
tez koperty niemialem, jezdzilem 55 minut, 0 bledow na miescie, 2 na teorii ;)
zdałem 26 czerwca 2010r w Płocku :)


o co chodzi z tymi kopertami ? o łapówke ? ja tam bym się bał z czymś takim wyskoczyć.
Member
Posts: 11,113
Joined: Feb 5 2007
Gold: 0.00
Sep 17 2010 03:07pm
Quote (hanni_69 @ Sep 17 2010 09:05pm)
o co chodzi z tymi kopertami ? o łapówke ? ja tam bym się bał z czymś takim wyskoczyć.


o.o

Parkowanie tyłem o potocznej nazwie "koperta"
Member
Posts: 11,729
Joined: Dec 15 2007
Gold: 1,280.01
Sep 17 2010 03:10pm
Quote (hanni_69 @ 17 Sep 2010 22:05)
o co chodzi z tymi kopertami ? o łapówke ? ja tam bym się bał z czymś takim wyskoczyć.


ta musisz podac koperte na wysokosci skrzyni biegow, wtedy nie widac tego na zadnej kamerze ;)

pojdziesz na kurs to sie dowiesz, ze jest to parkowanie tylem i wyjazd przodem, rownolegle do kraweznika ;) ogolnie kosmicznie trudne to nie jest, tylko musisz miec wyczucie dlugosci samochodu, ja np jak robilem to yariska i panda na kursie, i przesiadlem sie do Audi 80 mialem problem bo jest o wiele dluzszy ;p ale ogarnalem auto
Go Back To Polska Topic List
Prev15253545556125Next
Add Reply New Topic New Poll