Quote (hanni_69 @ 17 Sep 2010 22:05)
o co chodzi z tymi kopertami ? o łapówke ? ja tam bym się bał z czymś takim wyskoczyć.
ta musisz podac koperte na wysokosci skrzyni biegow, wtedy nie widac tego na zadnej kamerze

pojdziesz na kurs to sie dowiesz, ze jest to parkowanie tylem i wyjazd przodem, rownolegle do kraweznika

ogolnie kosmicznie trudne to nie jest, tylko musisz miec wyczucie dlugosci samochodu, ja np jak robilem to yariska i panda na kursie, i przesiadlem sie do Audi 80 mialem problem bo jest o wiele dluzszy ;p ale ogarnalem auto