d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev152535455561019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 31 2011 03:38pm
Quote (Kaam @ Jan 31 2011 10:36pm)
no, w sumie to kiedy będzie? Może być sam silnik, wrzucę sobie w civica :)


w najbliższy weekend ;P
a ja się przymierzam do Civica VIgen
ale co bedzie to kupie ;)
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold: 0.00
Jan 31 2011 03:39pm
Quote (AlCapoone @ 31 Jan 2011 22:38)
w najbliższy weekend ;P
a ja się przymierzam do Civica VIgen
ale co bedzie to kupie ;)


Dobra tam, koniec pierdolenia, idę w kimę, trzymaj się.

JDM >ALL !!!!!!!
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 31 2011 03:41pm
Quote (Kaam @ Jan 31 2011 10:39pm)
Dobra tam, koniec pierdolenia, idę w kimę, trzymaj się.

JDM >ALL !!!!!!!


też idę w kimę


:love:
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold: 144.00
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Feb 1 2011 09:48am
Z wielkim bólem ale musze sprzedac mojego focusika. Wlasnie wstawilem go na otomoto
Tutaj dwie jego fotki



Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Feb 1 2011 11:04am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 1 Feb 2011 16:48)
Z wielkim bólem ale musze sprzedac mojego focusika. Wlasnie wstawilem go na otomoto
Tutaj dwie jego fotki

http://img8.imageshack.us/img8/8940/1052638.jpg

http://img13.imageshack.us/img13/2627/1052644.jpg


Ładna foka, ale w sumie wolę hatchbacku : P
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Feb 1 2011 01:07pm
Quote (pezet44 @ 1 Feb 2011 18:04)
Ładna foka, ale w sumie wolę hatchbacku : P


mk1 w hatchbaku to jakies nieporozumienie, tylko sedan
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold: 144.00
Feb 1 2011 01:15pm
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Feb 1 2011 08:07pm)
mk1 w hatchbaku to jakies nieporozumienie, tylko sedan


wydaje mi się że jest i pezet chyba ma racje
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Feb 2 2011 07:45am
Quote (pezet44 @ Feb 1 2011 06:04pm)
Ładna foka, ale w sumie wolę hatchbacku : P


Tak samo
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Feb 2 2011 08:48am
Quote (AlCapoone @ 2 Feb 2011 14:45)
Tak samo


To wychodzi na to, ze ja mam jakis spaczony gust i dla mnie samochod musi miec dupe. Chociaz w moim wypadku to troche smiesznie wyglada jak wysiadam z malego samochodu.
Zaczynam sie obawiac, ze moze byc problem ze sprzedaza.
Go Back To Polska Topic List
Prev152535455561019Next
Add Reply New Topic New Poll