d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev15253545556268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 20 2010 02:18pm
Quote (Last_Hope @ 20 Dec 2010 22:16)
Słuchajcie.

Mój pająk krzyżak, którego mam od około 2-3 miesięcy złożył z wczoraj na dzisiaj jaja. Zrobił sobie takie gniazdko i tam jest kilkadziesiąt jajeczek.
Wszystko super, fanie itp.
Tylko co mam z nimi teraz zrobić? Normalnie pielęgnować pająka, jakby się nic nie stało?
Czy więcej/mniej wilgoci?
Bo szczerze powiem, że tego się nie spodziewałem... O_o

Mogę wrzucić fotki jak coś.


MUJ PAJONK KRZYZAK : DDDDDDDDDDDDDDDddddd

wyjmij kokon i przełóż do inubatora
wilgotność wysoka, temperatura ~29-30*
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 20 2010 02:19pm
Quote (Hate_Me @ Dec 20 2010 08:18pm)
MUJ PAJONK KRZYZAK : DDDDDDDDDDDDDDDddddd

wyjmij kokon i przełóż do inubatora
wilgotność wysoka, temperatura ~29-30*


29-30* to dla ptacholi, chuj wie w jakich warunkach sie inkubuje krzyzaki ; dd

e/ a moja taupinauchenius gigas przezyla wylinke, w ktorej malo nie padla :wub:

This post was edited by HillOvCypress on Dec 20 2010 02:20pm
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 20 2010 02:21pm
Quote (HillOvCypress @ 20 Dec 2010 22:19)
29-30* to dla ptacholi, chuj wie w jakich warunkach sie inkubuje krzyzaki ; dd


No stary, chyba nikt nie ma pojęcia ;DDDDdd
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold: 144.00
Dec 20 2010 02:23pm
mój braciak ma węża ,skorpiona i kilka pajunkow
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 20 2010 02:23pm
Quote (Tom_asz @ 20 Dec 2010 22:23)
mój braciak ma węża ,skorpiona i kilka pajunkow


Ta informacja zmieniła mój światopogląd.
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 20 2010 02:24pm
Quote (Hate_Me @ Dec 20 2010 08:21pm)
No stary, chyba nikt nie ma pojęcia ;DDDDdd


ja bym nie ryzykowal i w mniejszej inkubowal, kolo 20 stopni. tylko zeby o wilgotnosc dbal.
Quote (Tom_asz @ Dec 20 2010 08:23pm)
mój braciak ma węża ,skorpiona i kilka pajunkow


gz
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 20 2010 02:25pm
Quote (HillOvCypress @ 20 Dec 2010 22:24)
ja bym nie ryzykowal i w mniejszej inkubowal, kolo 20 stopni. tylko zeby o wilgotnosc dbal.


Te 22-23* chociaż. No i wilgotność z 80% bym dał.
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 20 2010 02:33pm
Quote (Hate_Me @ Dec 20 2010 08:25pm)
Te 22-23* chociaż. No i wilgotność z 80% bym dał.


20 tez bedzie ok. nie ma co sobie zawracac dupy zeby 23 zrobic, przy 20 tez powinny dojsc. wez pod uwage to w jakich warunkach inkubacja zachodzi w naturalnym srodowisku, tzn w polsce. t>20* praktycznie tylko w lecie, a w nocy spada do 15 i jeszcze nizej. chociaz 22-23 tez moga byc.

This post was edited by HillOvCypress on Dec 20 2010 02:33pm
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold: 144.00
Dec 20 2010 02:35pm
Quote (Hate_Me @ Dec 20 2010 09:23pm)
Ta informacja zmieniła mój światopogląd.


to fajnie , ostatnio napisali w gazecie o kumplu i jego pajonach .

Mój braciak około 14 pajunków ma .

Powiedzcie mi czemu te pająki wam się tak podobają? przecież one są strasznie niemrawe
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 20 2010 02:37pm
Quote (Tom_asz @ 20 Dec 2010 22:35)
to fajnie , ostatnio napisali w gazecie o kumplu i jego pajonach .

Mój braciak około 14 pajunków ma .

Powiedzcie mi czemu te pająki wam się tak podobają? przecież one są strasznie niemrawe


BO MAJO ŁADNE KOLORY
Go Back To Polska Topic List
Prev15253545556268Next
Add Reply New Topic New Poll