d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev15253545556495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 2 2010 08:28am
Quote
Po raz kolejny potwierdza się porzekadło mówiące, iż kradzione nie tuczy. Okazuje się, że pirackie kopie gry "Starcraft II" zawierają groźne wirusy.
Gracze którzy zamiast udać się do sklepu i kupić najnowszą grę "Starcraft II" woleli ją ukraść, pobierając np. z sieci Torrent, narazili się na poważne szkody spowodowane wirusami znajdującymi się w pirackiej kopii najnowszej produkcji Blizzarda.
Przeczytaj recenzję ""Starcrafta II"
Ostrzega przed nimi Microsoft, którego specjaliści odkryli, iż w pliku Starcraft_II.exe znajduje się bardzo groźny wirus VirToolWin32VBInject.gen!DM, który poprzez zainfekowanie kodu różnych procesów otwiera drogę innym groźnym programom. Potwierdzają to Andrei Saygo oraz Francis Tan Seng z Microsoft Malware Protection Center.
Z kolei w pliku StarCraft.2.Wings.Of.Liberty.CLONEDVD-WW TRAINER.exe odkryto robaka WormWin32Rebhip.A., który potrafi kraść prywatne informacje zgromadzone na dysku oraz hasła poprzez rejestrację klawiszy wciskanych przez użytkownika.
Krótko mówiąc, jeśli nie chcecie narazić się na poważne kłopoty wynikające z działalności groźnych wirusów, lepiej udać się po grę do sklepu. Pozorna oszczędność może się bowiem szybko zemścić jeśli stracicie w ten sposób ważne dane, lub konta do gier MMO, które często bywają sporo warte.


:cry:
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 2 2010 09:01am
Quote (zYwi3c @ 2 Aug 2010 15:28)
:cry:
zaraz ktos napisze ze blizzard sam te torrenty zuploadowal zeby pokarac piratow :DDD
Member
Posts: 7,692
Joined: May 27 2008
Gold: 2,801.00
Aug 2 2010 09:35am
Quote (zYwi3c @ 2 Aug 2010 15:28)
:cry:


łatwo

ja wydałem 2 stewy na to (sam zarobiłem) i nie żałuje, ale teraz nie mogę naprawić wahacza w aucie :cry:
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 2 2010 10:05am
Quote (Niko90 @ 2 Aug 2010 17:35)
łatwo

ja wydałem 2 stewy na to (sam zarobiłem) i nie żałuje, ale teraz nie mogę naprawić wahacza w aucie :cry:


lepsze auto :<
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 2 2010 10:43am
Quote (Pozer @ 2 Aug 2010 17:01)
zaraz ktos napisze ze blizzard sam te torrenty zuploadowal zeby pokarac piratow :DDD


Jakby nie patrzec, nie taki zly pomysl ;D
Banned
Posts: 140
Joined: Jun 19 2010
Gold: 0.00
Warn: 60%
Aug 2 2010 11:13am
Quote (zYwi3c @ Aug 2 2010 04:28pm)
:cry:


Mój tak się nazywał StarCraft.II.Wings.of.Liberty - RELOADED
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
Aug 2 2010 12:16pm
Misiaczki, Ktoś Chętny Na Jakiś Meczyk Sc2?



Najpierw jakies dowolne 2v2 a później 2v2 AT?

Jaki admin w tym momencie moderuje to forum? Dlaczego zamknął mi topic?

This post was edited by Stanislaw on Aug 2 2010 12:18pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 2 2010 12:22pm
Oficialnie: Nie potrafie grac na protossa 3 gry pod rzad z ta op rasa i 3 lossy :/ ...
Member
Posts: 10,952
Joined: Nov 19 2006
Gold: 0.01
Aug 2 2010 12:27pm
:ph34r:
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Aug 2 2010 12:28pm
Quote (zYwi3c @ Aug 2 2010 08:22pm)
Oficialnie: Nie potrafie grac na protossa 3 gry pod rzad z ta op rasa i 3 lossy :/ ...


Każda rasa ma swoje mocne punkty. Terran może szybko naprodukować marines i trudno to przejść. Zerg pomęczy lingami, przejdzie w mutaliski i będzie latał po mapie i wybijał workerów na expach. Protoss często idzie w szybkie zealoty, jak nie poskutkuje to przejdzie w voidy. Pozwolisz mu na więcej voidów to już wtopa. Zauważyłem, że ludzie grają inaczej niż w becie. Niemal każdy rushuje, leci mass 1 jednostki i tyle. Brak kreatywności w grze.
Go Back To Polska Topic List
Prev15253545556495Next
Add Reply New Topic New Poll