Quote (Pozer @ 11 Sep 2010 15:42)
rzal poprostu, ale w tamtym sezonie everton wygral, wiec przynajmniej 1 punkt
jakby gral Wayne, to byloby inaczej pewnie
uejn juz swoje na wyjezdzie strzelil :]
imo mu w tym sezonie nie pogra o mistrza
Quote (Big_Show @ 11 Sep 2010 20:11)
szkoda, że w tym temacie rozmawia się tylko o dwóch klubach.
niedzielni kibice RM i mU najbardziej komercyjne kluby oparte na kasie, mu tylko alex trzyma na poziomie
This post was edited by rollen on Sep 11 2010 04:14pm