d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev152535455565001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Sep 11 2010 11:57am
Shit happens, szkoda, ze tak szybko zimny prysznic dostali, oby dal im kopa na kilka najblizszych kolejek.
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Sep 11 2010 12:13pm
Quote (RoGh @ Sep 11 2010 05:57pm)
Shit happens, szkoda, ze tak szybko zimny prysznic dostali, oby dal im kopa na kilka najblizszych kolejek.


mam nadzieje ze atletico zafunduje wam jescze jeden taki prysznic
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Sep 11 2010 12:14pm
Quote (Madrista @ 11 Sep 2010 19:13)
mam nadzieje ze atletico zafunduje wam jescze jeden taki prysznic


lepiej pilnuj boskiego krisa zeby znowu sie nie potknal o jakis dolek w murawie

This post was edited by RoGh on Sep 11 2010 12:15pm
Member
Posts: 4,745
Joined: Nov 23 2009
Gold: 0.00
Sep 11 2010 12:17pm
WISŁA-JAGA DOBRY MECZ BYŁ WCZORAJ :D
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Sep 11 2010 12:30pm
Quote (RoGh @ 11 Sep 2010 20:14)
lepiej pilnuj boskiego krisa zeby znowu sie nie potknal o jakis dolek w murawie


W 28 minucie sobie w rugby pograł.
tak stwierdził komentator hiszpański.

This post was edited by imnoise on Sep 11 2010 12:30pm
Banned
Posts: 3,931
Joined: Apr 29 2010
Gold: 43.47
Warn: 40%
Sep 11 2010 01:11pm
szkoda, że w tym temacie rozmawia się tylko o dwóch klubach.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 11 2010 02:09pm
Quote (Big_Show @ 11 Sep 2010 21:11)
szkoda, że w tym temacie rozmawia się tylko o dwóch klubach.


O trzech. Pozer czasami cos powie o ManU i Rooneyu B)
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Sep 11 2010 03:12pm
Wygrana skromna ale cieszy :) Osasuna nastawiona tylko na obronę, niestety tylko 1-0 mogło być wyżej :) teraz czas na spotkanie z Ajaxem ;f
e: wyglada na to ze atletico bedzie liderem ;x

This post was edited by Madrista on Sep 11 2010 03:23pm
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Sep 11 2010 04:12pm
Quote (Pozer @ 11 Sep 2010 15:42)
rzal poprostu, ale w tamtym sezonie everton wygral, wiec przynajmniej 1 punkt
jakby gral Wayne, to byloby inaczej pewnie


uejn juz swoje na wyjezdzie strzelil :]

imo mu w tym sezonie nie pogra o mistrza

Quote (Big_Show @ 11 Sep 2010 20:11)
szkoda, że w tym temacie rozmawia się tylko o dwóch klubach.



niedzielni kibice RM i mU najbardziej komercyjne kluby oparte na kasie, mu tylko alex trzyma na poziomie



This post was edited by rollen on Sep 11 2010 04:14pm
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 11 2010 04:13pm
Quote (rollen @ 12 Sep 2010 00:12)
uejn juz swoje na wyjezdzie strzelil :]

imo mu w tym sezonie nie pogra o mistrza


oj nie wiem... imo mają coś do powiedzenia. Ale pewnie Chelsea wygra PL :)
osobiście mam nadzieje że Tottenham powalczy ;>
Go Back To Polska Topic List
Prev152535455565001Next
Closed New Topic New Poll