d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev15253545556476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,832
Joined: Jun 4 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 1 2010 01:19pm
lecę cos zrobic

może później wpadne, do zoba
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jul 1 2010 01:23pm
lista ofert na offerpay jest pusta -_-
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Jul 1 2010 01:27pm
na spamowaliście pod moją nie obecność nie ładnie!

dałem kris na 5 ~~
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 1 2010 01:30pm
muahaha chaxor jestem !!!!

27.460 jeszcze 3 razy tyle i mechanika na 3 miechy wykupie :lol:
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Jul 1 2010 01:31pm
Quote (Patryk1991 @ 1 Jul 2010 20:30)
muahaha chaxor jestem !!!!

27.460  jeszcze 3 razy tyle i  mechanika na 3 miechy wykupie  :lol:


Wydałeś realne pieniążki! po co mechanik? nie lepiej geolog?
kurwa kris na 6~~ nie 5
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 01:32pm
Robisz te zadania z mturk .kom?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 1 2010 01:33pm
Quote (Hubas @ 1 Jul 2010 15:31)
Wydałeś realne pieniążki! po co mechanik? nie lepiej geolog?
kurwa kris na 6~~ nie 5


wydalem realny czas na ankiety i zaisntalowanie jakiegs players do muzyki ^^
i geologa mialem na mysli of course

robie zadania z offerpal

zamowiem geologa na tydzien jakby mi sie nie udalo uzbierac 100k xD

This post was edited by Patryk1991 on Jul 1 2010 01:38pm
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 01:38pm
Quote (Patryk1991 @ Jul 1 2010 09:33pm)
wydalem realny czas na ankiety i zaisntalowanie jakiegs players do muzyki ^^
i geologa mialem na mysli of course

robie zadania z offerpal


Wchodze w offerpal i tam nie mam nic, dopiero jak wejde w Tasks to mam SIGN UP i make more tasks, to tam?
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Jul 1 2010 01:39pm
ja mam same jakieś zrób zakupy dostaniesz anty.
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jul 1 2010 01:40pm
Quote (Grigo @ Jul 1 2010 07:38pm)
Wchodze w offerpal i tam nie mam nic, dopiero jak wejde w Tasks to mam SIGN UP i make more tasks, to tam?


tam poproszą cie o podanie e-mail --> to mi wystarczyło zeby zrezygnowac :bouncy:
Go Back To Polska Topic List
Prev15253545556476Next
Add Reply New Topic New Poll