d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev15253545556207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 68,334
Joined: Aug 18 2003
Gold: 4,793.24
Sep 23 2010 01:01pm
Quote (toyo @ 21 Sep 2010 21:12)
Widzę jakieś F1 2010 do pożyczenia, to jest ta gra o F1, która miała być tak rewelacyjna czy to jeszcze nie to?


czekam na wydanie pl 28 wrzesnia ma byc :)
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Sep 23 2010 01:03pm
Quote (xBlade @ 23 Sep 2010 21:01)
czekam na wydanie pl 28 wrzesnia ma byc :)


Ja jutro jade do mieszkania do Krakowa coś załatwić, to akurat przez 2-3 godziny pożyczę te 7 GB i wieczorem pogram. Zobaczymy ile to jest warte.
Jednego xBox 360 mam przerobionego, to jest w sumie bardziej brata niż mój, ale teraz chyba dokupie albo drugiego X-a do Krakowa, bo tam nic nie mam do grania, a czasem mam ochotę i tego kloca raczej nie bede przerabiał. Chodzi mi po głowie jeszcze PS3, w październiku bede miał od znajomego na 3-4 tygodnie x360 i ps3, oba gotowe, żeby pograć w internecie. Do tego do każdej konsoli po kilkanaście gier, wtedy troche sobie pogram i zobaczymy co mi się bardziej spodoba. Jak wróci z wyjazdu to albo wszystko oddam albo jak się uda to zależnie od ceny kupie którąś z nich.

This post was edited by toyo on Sep 23 2010 01:09pm
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Sep 23 2010 01:16pm
Jutro testuje kinecta. :D
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 23 2010 01:18pm
Quote (toyo @ 23 Sep 2010 15:03)
Ja jutro jade do mieszkania do Krakowa coś załatwić, to akurat przez 2-3 godziny pożyczę te 7 GB i wieczorem pogram. Zobaczymy ile to jest warte.
Jednego xBox 360 mam przerobionego, to jest w sumie bardziej brata niż mój, ale teraz chyba dokupie albo drugiego X-a do Krakowa, bo tam nic nie mam do grania, a czasem mam ochotę i tego kloca raczej nie bede przerabiał. Chodzi mi po głowie jeszcze PS3, w październiku bede miał od znajomego na 3-4 tygodnie x360 i ps3, oba gotowe, żeby pograć w internecie. Do tego do każdej konsoli po kilkanaście gier, wtedy troche sobie pogram i zobaczymy co mi się bardziej spodoba. Jak wróci z wyjazdu to albo wszystko oddam albo jak się uda to zależnie od ceny kupie którąś z nich.


ciezki wybor :D
ale ja bym x bral

Quote (kuebk @ 23 Sep 2010 15:16)
Jutro testuje kinecta. :D


kuamiesz :P
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Sep 23 2010 01:19pm
Oj nie, jutro ma do nas do firmy zawitac gosc z MS zebysmy sobie mogli potestowac przez godzinke.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 23 2010 01:21pm
ooo a gdzie pracujesz
tutaj tez na manhattanie mozna bylo pograc w kinecta przez 2 dni :P
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Sep 23 2010 01:23pm
Dreamlab.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 23 2010 01:27pm
opisz wiecej bo nie chce mi sie wujka pisac :D
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Sep 23 2010 01:38pm
Nie za bardzo kminie ocb, pozatym google nie boli.
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Sep 24 2010 10:51am
Stwierdzam ze bez rewelacji, jak gra 1 osoba to wystepuja delikatne opoznienia, nawet bardzo delikatne. Jednakze przy 2 osobach sa duzo bardziej widoczne.
Go Back To Polska Topic List
Prev15253545556207Next
Add Reply New Topic New Poll