Quote (xBlade @ 23 Sep 2010 21:01)
czekam na wydanie pl 28 wrzesnia ma byc

Ja jutro jade do mieszkania do Krakowa coś załatwić, to akurat przez 2-3 godziny pożyczę te 7 GB i wieczorem pogram. Zobaczymy ile to jest warte.
Jednego xBox 360 mam przerobionego, to jest w sumie bardziej brata niż mój, ale teraz chyba dokupie albo drugiego X-a do Krakowa, bo tam nic nie mam do grania, a czasem mam ochotę i tego kloca raczej nie bede przerabiał. Chodzi mi po głowie jeszcze PS3, w październiku bede miał od znajomego na 3-4 tygodnie x360 i ps3, oba gotowe, żeby pograć w internecie. Do tego do każdej konsoli po kilkanaście gier, wtedy troche sobie pogram i zobaczymy co mi się bardziej spodoba. Jak wróci z wyjazdu to albo wszystko oddam albo jak się uda to zależnie od ceny kupie którąś z nich.
This post was edited by toyo on Sep 23 2010 01:09pm