Quote (Patryk1991 @ Jul 8 2012 07:23pm)
BRAWO KURWA PANOWIE ZASLUZYLISCIE NA MEDAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TEraz czas na olimpiade i oby kolejne zloto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.volleywood.net/wp-content/uploads/2011/12/poland-volleyball.jpg
Quote (Patryk1991 @ Jul 8 2012 07:23pm)
BRAWO KURWA PANOWIE ZASLUZYLISCIE NA MEDAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TEraz czas na olimpiade i oby kolejne zloto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.volleywood.net/wp-content/uploads/2011/12/poland-volleyball.jpg
Quote (Patryk1991 @ Jul 8 2012 07:23pm)
BRAWO KURWA PANOWIE ZASLUZYLISCIE NA MEDAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TEraz czas na olimpiade i oby kolejne zloto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.volleywood.net/wp-content/uploads/2011/12/poland-volleyball.jpg
Teraz najważniejsze
Moje typ Kurek , Bartman, Ignaczak i najlepszy zawodnik całego turnieju Kurek
Najlepszy rozgrywający to amerykański rozgrywający