Quote (InCrOyFoRBLee @ 21 Mar 2010 21:03)
bedzie ktos gral na CL ?

bo sie wtedy pisze...
Szukam ludzi do gry na nowym ladderze, ale na europa softcore classic.
Póki co:
1. Ja.
2. FlashpointGFX
3.prastary_ka
4.Stefania_Forester
Iso more chętnych, jeśli ktoś się znajdzie, pm do mnie.
I proszę o potwierdzenie wszystkich z listy, że nadal zamierzają grać cl.
e: szukam też 3-4 osób na lod.
This post was edited by pawlosek on Mar 21 2010 01:10pm