d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev152535455561249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Mar 21 2010 10:54am
Quote (lyzeff @ Mar 21 2010 06:25pm)
mozna prosic o info, ak odpalic 2x d2 na jednym kompie?
...
e: dla debili jak silent, w tym samym czasie odpalic


Albo legalnie tzn sanboxiem, albo nie czyli launcherem.
Member
Posts: 5,636
Joined: Feb 26 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Mar 21 2010 11:07am
Witam. Szukam 1 osoby, która wraz z przybyciem nowego patcha będzie grała do utraty sił, albo uśnięcia na klawiaturze

Europe Ladder Softcore.

Cele do wykonania:
    Przejście z poziomu gry normal do piekła
    Osiągnięcie minimalnego poziomu 75.
    Ukończenie wszystkich kluczowych Questów odpowiedzialnych za przyrost statystyk, umiejętności i odporności.
    Zdobycie wszystkich WP, a jeśli nie będzie to możliwe to tylko kluczowych na piekle, takich jak Andariel, Hrabina, Travi, Mephisto, Shnek.
    Spędzenie przed grą minimum 8 godzin od nowego patchu (osobiście będę grał o wiele dłużej).
Zasady:
    Nie wyzywamy się, to ma być miło spędzony czas.
    Nie kłócimy się o dropy jak i nie płaczemy o nie, jesteś szybki, masz szczęście to item jest Twój, nie tylko ty go chcesz.
    Pomagamy sobie na tyle ile możemy, masz coś co na pewno przyda się twojemu kumplowi a sam tego nie potrzebujesz? Daj mu to, a na pewno go to wzmocni, co ułatwi nam wszystkim grę.
    Dropy zależne tylko i wyłącznie od naszej umiejętności podnoszenia.
Aktualny skład:
    SuperAmazonka czyli ja, postać - Amazonka Java
    Hgo, czyli nasz kochany Hubert - Paladyn Smite / Zeal
    herclis - Czarodziejka Blizz
    Niko90 - Czarodziejka Orb
    DnBBoY -Czarodziejka Fire
    Zaop - Czarodziejka Light
    quiz_das16 - Paladyn Hammer
    Wolne miejsce
Mile widziane zróżnicowanie postaci!

Jeśli czujesz się na siłach, jesteś w stanie spełnić powyższe wymogi do gry i nie żal Ci spędzenia wielu godzin na grze dołącz do ns! Takich osób właśnie szukamy!

Po zebraniu odpowiedniej ilości graczy, podam oficjalny kanał diablo, na którym będziemy czekać na nowy patch.Grę zaczynamy od razu po resecie.

Wpisując się w tym temacie, proszę również o wysłanie PM'a, ze 100% potwierdzeniem swojej obecności.


Chcąc znaleźć ostateczną listę graczy, szukaj moich ostatnich postów tutaj.

Pozdrawiam i zapraszam do wspólnej gry. Gwarantujemy dobrą zabawę i miłą atmosferę.


Quote (Xasthur @ Mar 21 2010 03:59pm)
Napisz mi dwie rzeczy, a może dołączę:
O której mniej - więcej, i w jaki dzień zakończy się resetowanie i będzie można wbić na serwer? Nie wiem czy jednorazowo będę mógł grać osiem godzin.
Kim jesteś?


Nie wiem. Zbierzemy się we wtorek koło 20 (bo chyba wcześniej resetu nie bedzie) i bedziemy czekac.
Member
Posts: 1,332
Joined: Mar 19 2009
Gold: 944.50
Mar 21 2010 11:28am
Quote (SuperAmazonka @ Mar 21 2010 06:07pm)
Witam. Szukam 1 osoby, która wraz z przybyciem nowego patcha będzie grała do utraty sił, albo uśnięcia na klawiaturze

Europe Ladder Softcore.

Cele do wykonania:
    Przejście z poziomu gry normal do piekła
    Osiągnięcie minimalnego poziomu 75.
    Ukończenie wszystkich kluczowych Questów odpowiedzialnych za przyrost statystyk, umiejętności i odporności.
    Zdobycie wszystkich WP, a jeśli nie będzie to możliwe to tylko kluczowych na piekle, takich jak Andariel, Hrabina, Travi, Mephisto, Shnek.
    Spędzenie przed grą minimum 8 godzin od nowego patchu (osobiście będę grał o wiele dłużej).
Zasady:
    Nie wyzywamy się, to ma być miło spędzony czas.
    Nie kłócimy się o dropy jak i nie płaczemy o nie, jesteś szybki, masz szczęście to item jest Twój, nie tylko ty go chcesz.
    Pomagamy sobie na tyle ile możemy, masz coś co na pewno przyda się twojemu kumplowi a sam tego nie potrzebujesz? Daj mu to, a na pewno go to wzmocni, co ułatwi nam wszystkim grę.
    Dropy zależne tylko i wyłącznie od naszej umiejętności podnoszenia.
Aktualny skład:
    SuperAmazonka czyli ja, postać - Amazonka Java
    Hgo, czyli nasz kochany Hubert - Paladyn Smite / Zeal
    herclis - Czarodziejka Blizz
    Niko90 - Czarodziejka Orb
    DnBBoY -Czarodziejka Fire
    Zaop - Czarodziejka Light
    quiz_das16 - Paladyn Hammer
    Wolne miejsce
Mile widziane zróżnicowanie postaci!

Jeśli czujesz się na siłach, jesteś w stanie spełnić powyższe wymogi do gry i nie żal Ci spędzenia wielu godzin na grze dołącz do ns! Takich osób właśnie szukamy!

Po zebraniu odpowiedniej ilości graczy, podam oficjalny kanał diablo, na którym będziemy czekać na nowy patch.Grę zaczynamy od razu po resecie.

Wpisując się w tym temacie, proszę również o wysłanie PM'a, ze 100% potwierdzeniem swojej obecności.


Chcąc znaleźć ostateczną listę graczy, szukaj moich ostatnich postów tutaj.

Pozdrawiam i zapraszam do wspólnej gry. Gwarantujemy dobrą zabawę i miłą atmosferę.




Nie wiem. Zbierzemy się we wtorek koło 20 (bo chyba wcześniej resetu nie bedzie) i bedziemy czekac.


dopisz mnie do listy, soso blizz
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Mar 21 2010 11:52am
to ja wam życzę powodzenia z nowym rankingiem :)
Member
Posts: 2,426
Joined: Apr 16 2009
Gold: 0.00
Mar 21 2010 12:00pm
Quote (SuperAmazonka @ Mar 21 2010 07:07pm)
Witam. Szukam 1 osoby, która wraz z przybyciem nowego patcha będzie grała do utraty sił, albo uśnięcia na klawiaturze

Europe Ladder Softcore.

Cele do wykonania:
    Przejście z poziomu gry normal do piekła
    Osiągnięcie minimalnego poziomu 75.
    Ukończenie wszystkich kluczowych Questów odpowiedzialnych za przyrost statystyk, umiejętności i odporności.
    Zdobycie wszystkich WP, a jeśli nie będzie to możliwe to tylko kluczowych na piekle, takich jak Andariel, Hrabina, Travi, Mephisto, Shnek.
    Spędzenie przed grą minimum 8 godzin od nowego patchu (osobiście będę grał o wiele dłużej).
Zasady:
    Nie wyzywamy się, to ma być miło spędzony czas.
    Nie kłócimy się o dropy jak i nie płaczemy o nie, jesteś szybki, masz szczęście to item jest Twój, nie tylko ty go chcesz.
    Pomagamy sobie na tyle ile możemy, masz coś co na pewno przyda się twojemu kumplowi a sam tego nie potrzebujesz? Daj mu to, a na pewno go to wzmocni, co ułatwi nam wszystkim grę.
    Dropy zależne tylko i wyłącznie od naszej umiejętności podnoszenia.
Aktualny skład:
    SuperAmazonka czyli ja, postać - Amazonka Java
    Hgo, czyli nasz kochany Hubert - Paladyn Smite / Zeal
    herclis - Czarodziejka Blizz
    Niko90 - Czarodziejka Orb
    DnBBoY -Czarodziejka Fire
    Zaop - Czarodziejka Light
    quiz_das16 - Paladyn Hammer
    Wolne miejsce
Mile widziane zróżnicowanie postaci!

Jeśli czujesz się na siłach, jesteś w stanie spełnić powyższe wymogi do gry i nie żal Ci spędzenia wielu godzin na grze dołącz do ns! Takich osób właśnie szukamy!

Po zebraniu odpowiedniej ilości graczy, podam oficjalny kanał diablo, na którym będziemy czekać na nowy patch.Grę zaczynamy od razu po resecie.

Wpisując się w tym temacie, proszę również o wysłanie PM'a, ze 100% potwierdzeniem swojej obecności.


Chcąc znaleźć ostateczną listę graczy, szukaj moich ostatnich postów tutaj.

Pozdrawiam i zapraszam do wspólnej gry. Gwarantujemy dobrą zabawę i miłą atmosferę.




Nie wiem. Zbierzemy się we wtorek koło 20 (bo chyba wcześniej resetu nie bedzie) i bedziemy czekac.


ale no life 8godzin na 1dzien :D ja moge grac 2godziny z toba ok

Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Mar 21 2010 12:07pm
Który sezon teraz będzie? 6 czy 7?
Member
Posts: 7,460
Joined: Aug 27 2009
Gold: 2,000.00
Warn: 70%
Mar 21 2010 12:17pm
6 raczej
Member
Posts: 4,098
Joined: Oct 23 2009
Gold: 0.00
Mar 21 2010 01:03pm
bedzie ktos gral na CL ? :o bo sie wtedy pisze...
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Mar 21 2010 01:10pm
Quote (InCrOyFoRBLee @ 21 Mar 2010 21:03)
bedzie ktos gral na CL ? :o bo sie wtedy pisze...


Szukam ludzi do gry na nowym ladderze, ale na europa softcore classic.

Póki co:

1. Ja.
2. FlashpointGFX
3.prastary_ka
4.Stefania_Forester

Iso more chętnych, jeśli ktoś się znajdzie, pm do mnie.
I proszę o potwierdzenie wszystkich z listy, że nadal zamierzają grać cl.



e: szukam też 3-4 osób na lod.

This post was edited by pawlosek on Mar 21 2010 01:10pm
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Mar 21 2010 01:13pm
Quote (pawlosek @ Mar 21 2010 07:10pm)
Szukam ludzi do gry na nowym ladderze, ale na europa softcore classic.

Póki co:

1. Ja.
2. FlashpointGFX
3.prastary_ka
4.Stefania_Forester

Iso more chętnych, jeśli ktoś się znajdzie, pm do mnie.
I proszę o potwierdzenie wszystkich z listy, że nadal zamierzają grać cl.



e: szukam też 3-4 osób na lod.


a kiedy chcesz na LOD grac?
Go Back To Polska Topic List
Prev152535455561249Next
Add Reply New Topic New Poll