Quote (RoGh @ Jan 18 2011 01:07pm)
No wlasnie, a fantasy przeciez nie moze byc do smiechu, prawdziwe fantasy to tylko dramat psychologiczny o podlozu egzystencjalnym.
tez tak uwazam!
a tak serio to Terry wyrabia. Cenie sobie jego książki, chociaż do tej pory przeczytałem tylko pare ; )