d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev15253545556205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Jan 18 2011 07:07am
Quote (CoD_id @ 18 Jan 2011 14:04)
Przeciez wszystkie ksiazki Terrego sa komediami : )


No wlasnie, a fantasy przeciez nie moze byc do smiechu, prawdziwe fantasy to tylko dramat psychologiczny o podlozu egzystencjalnym.
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jan 18 2011 07:28am
Quote (RoGh @ Jan 18 2011 01:07pm)
No wlasnie, a fantasy przeciez nie moze byc do smiechu, prawdziwe fantasy to tylko dramat psychologiczny o podlozu egzystencjalnym.


tez tak uwazam!
a tak serio to Terry wyrabia. Cenie sobie jego książki, chociaż do tej pory przeczytałem tylko pare ; )
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Jan 18 2011 08:49am
ja rowniez przeczytalem tylko chyba ze dwie, ale calkiem mi sie podobaly, byly zupelnie inne, przez co nie mialo sie wrazenia ze czyta sie ta sama opowiesc w innym swiecie (jak to bywa w duzej czesci wspolczesnych ksiazek)
Member
Posts: 63,411
Joined: Dec 16 2006
Gold: 5,050.86
Jan 21 2011 02:28am
I tom trylogii cienia wlasnie koncze. ciezko sie oderwac :(
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jan 24 2011 07:19am
Prawie 300 stron Mgieł Avalonu za mną. Póki co, za dużo o Arturze nie było powiedziane, mimo wszystko czyta sie przyjemnie. Jeszcze jakies 1100 stron : )

BUMP
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jan 24 2011 07:22am
jestem w polowie pierwszego tomu malowanego czlowieka i poki co spoko sie czyta, tylko ze bardzo szybko bo wielki druk i duze odstepy
ale niestety po martinie teraz wszystko wydaje mi sie nędzne ;/
Member
Posts: 27,898
Joined: Sep 2 2008
Gold: 295,440.29
Jan 24 2011 07:22am
Quote (CoD_id @ Jan 24 2011 01:19pm)
Prawie 300 stron Mgieł Avalonu za mną. Póki co, za dużo o Arturze nie było powiedziane, mimo wszystko czyta sie przyjemnie. Jeszcze jakies 1100 stron : )

BUMP


a ja już trzaskam tom III Pieśni Lodu i Ognia B)
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jan 25 2011 02:55am
Quote (iridius @ Jan 24 2011 01:22pm)
a ja już trzaskam tom III  Pieśni Lodu i Ognia  B)


W 2 części Nawałnicy kopara opada co chwile :~)
Jak już ktoś wspomniał tutaj wesele w bliźniakach.
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Jan 25 2011 07:41pm
Czytal ktos "wampir z m-3" pilipiuka? Nie wiem czy po to siegac, bo wsrod jego ostatnich kilku ksiazek podobal mi sie tylko zbior opowiadan "rzeznik drzew".
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jan 31 2011 03:46pm
chyba tutaj ktos pisal niedawno ze podobal mu sie Malowany człowiek
coz, jestem na 4/5 i poki co bieda jest niesamowita. pierwsze 2 rozdzialy jeszcze dawaly rade ale potem nuda, nędza i kiepski styl pisania
Go Back To Polska Topic List
Prev15253545556205Next
Add Reply New Topic New Poll