d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev15253545556523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 3 2010 05:12am
Quote (VolveR @ 3 Mar 2010 11:09)
Panowie te demo Bad Company 2 z PSN faktycznie działało tylko do 25 lutego? Już nie odpali?

I jeszcze jedno. Miał ktoś porównanie tej gry na PC i PS3? Gdzie lepiej się gra?

w takie fpsy jak mw2 i bc2, raczej bym gral na pc :P mw2 juz mam na pc, bc2 nie zamierzam w ogole kupowac.
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Mar 3 2010 10:30am
Aaaaaaaaa kuurde :DD Przeszedlem najtudniejszy level na no live lost, 3 dni sie meczylem po pare godzin... -.- Mowa oczywiscie o cholernym the bunker w little big planet <3 Ale sie ciesze omg ;D Teraz zostal mi ostatni level na no live lost (boom town) ale to przejde sobie z jakims mejtem, zeby nosil za mnie bomby (samemu ten level jest 2 pod wzgledem trudnosci) + 3 mapki dopelnic 100% (wiem juz co mam zebrac ale trzeba do tego 2 graczy). Mam zamiar zrobic to dzis, potem tylko zostana mi 2 trophy do platyny - play 150 community levels (ez, wystarczy grac) i 50 serduszek na levelu (da rade, "h4h"). Niebawem wpadnie 1 platynka =)

<33

Quote (VolveR @ 3 Mar 2010 11:09)
Panowie te demo Bad Company 2 z PSN faktycznie działało tylko do 25 lutego? Już nie odpali?

I jeszcze jedno. Miał ktoś porównanie tej gry na PC i PS3? Gdzie lepiej się gra?


Dzialalo, teraz nie laczy sie z serwem, czyt nie dziala.

This post was edited by Stara_Lunara on Mar 3 2010 10:31am
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Mar 3 2010 10:32am
Quote (Stara_Lunara @ 3 Mar 2010 17:30)
Aaaaaaaaa kuurde :DD Przeszedlem najtudniejszy level na no live lost, 3 dni sie meczylem po pare godzin... -.- Mowa oczywiscie o cholernym the bunker w little big planet <3 Ale sie ciesze omg ;D Teraz zostal mi ostatni level na no live lost (boom town) ale to przejde sobie z jakims mejtem, zeby nosil za mnie bomby (samemu ten level jest 2 pod wzgledem trudnosci) + 3 mapki dopelnic 100% (wiem juz co mam zebrac ale trzeba do tego 2 graczy). Mam zamiar zrobic to dzis, potem tylko zostana mi 2 trophy do platyny - play 150 community levels (ez, wystarczy grac) i 50 serduszek na levelu (da rade, "h4h"). Niebawem wpadnie 1 platynka =)

<33



Dzialalo, teraz nie laczy sie z serwem, czyt nie dziala.

to wlasciwie nie demko tylko multiplayer beta :P a skoro juz wyszla gra to nie ma po co dzialac
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Mar 4 2010 04:07am
Masowe pobieranie dem robiłem. Wrażenia:

Battlefield Bad Company 1: Bardzo fajnie mi się w to grało. Jak to w FPS na padzie niezbyt przyjemne sterowanie, ale gra jak najbardziej ok. 2 cześć lepsza?
Heavy Rain: Gra nietypowa. Pierwsza część dema mi się podobała. Walka w pomieszczeniu ciekawie zrobiona. Jest klimat. Druga część była nieco monotonna. Dobra gra.
Darksiders: Kiepska grafika jak na nowy tytuł. Prawie brak efektów oświetlenia, jak na Wii. Gra średnia moim zdaniem. Jednak nie mogłem przejść za tą świątynię. Nie wiedziałem, gdzie znaleźć "queen bee" czy jakoś tak.
Dante's Inferno: Świetna gra. Bardzo ładna grafika. Dynamiczna. Klon God of War ewidentnie. Zastanawiam się nawet, która gra jest lepsza. GoW 3 czy Dante's Inferno.
Killzone 2: Demo nie pokazuje za wiele. Jednak słyszałem, że ta gra to głównie multiplayer. Nie zachwyciło mnie demo na singlu.
Little Big Planet: Bardzo dziwna, ale i bardzo fajna gierka. Platformówka, jednak tak ciekawie zrobiona, że wciąga. Podobało mi się.
Metal Gear Solid 4: Grafika bardzo dobra. Nie przeszedłem jeszcze dema, jednak widzę, że jest to dobra gra.

I teraz weź człowieku coś kup, skoro jest tyle dobrych gier :D
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Mar 4 2010 04:15am
Quote (VolveR @ 4 Mar 2010 11:07)
Masowe pobieranie dem robiłem. Wrażenia:

Battlefield Bad Company 1: Bardzo fajnie mi się w to grało. Jak to w FPS na padzie niezbyt przyjemne sterowanie, ale gra jak najbardziej ok. 2 cześć lepsza?
Heavy Rain: Gra nietypowa. Pierwsza część dema mi się podobała. Walka w pomieszczeniu ciekawie zrobiona. Jest klimat. Druga część była nieco monotonna. Dobra gra.
Darksiders: Kiepska grafika jak na nowy tytuł. Prawie brak efektów oświetlenia, jak na Wii. Gra średnia moim zdaniem. Jednak nie mogłem przejść za tą świątynię. Nie wiedziałem, gdzie znaleźć "queen bee" czy jakoś tak.
Dante's Inferno: Świetna gra. Bardzo ładna grafika. Dynamiczna. Klon God of War ewidentnie. Zastanawiam się nawet, która gra jest lepsza. GoW 3 czy Dante's Inferno.
Killzone 2: Demo nie pokazuje za wiele. Jednak słyszałem, że ta gra to głównie multiplayer. Nie zachwyciło mnie demo na singlu.
Little Big Planet: Bardzo dziwna, ale i bardzo fajna gierka. Platformówka, jednak tak ciekawie zrobiona, że wciąga. Podobało mi się.
Metal Gear Solid 4: Grafika bardzo dobra. Nie przeszedłem jeszcze dema, jednak widzę, że jest to dobra gra.

I teraz weź człowieku coś kup, skoro jest tyle dobrych gier :D


ja czekam na wypłatę i kupuję MGS4 i Aliena :P
Member
Posts: 6,704
Joined: Jun 6 2006
Gold: 63,461.00
Mar 4 2010 04:16am
Quote (fro5tbite @ 3 Mar 2010 12:12)
w takie fpsy jak mw2 i bc2, raczej bym gral na pc :P mw2 juz mam na pc, bc2 nie zamierzam w ogole kupowac.


W ogole fps na ps to nie wypal - jak taki piedny pad ma zastapic klawe + myszke - impossible
Member
Posts: 30,219
Joined: Oct 21 2007
Gold: 106.00
Warn: 20%
Mar 4 2010 07:01am
Quote (Guzzz @ 4 Mar 2010 11:16)
W ogole fps na ps to nie wypal - jak taki piedny pad ma zastapic klawe + myszke - impossible


wystarczy się przyzwyczaić -.-
Member
Posts: 53
Joined: Feb 22 2010
Gold: 0.00
Mar 4 2010 07:12am
Quote (VolveR @ Mar 4 2010 10:07am)
Masowe pobieranie dem robiłem. Wrażenia:

Battlefield Bad Company 1: Bardzo fajnie mi się w to grało. Jak to w FPS na padzie niezbyt przyjemne sterowanie, ale gra jak najbardziej ok. 2 cześć lepsza?
Heavy Rain: Gra nietypowa. Pierwsza część dema mi się podobała. Walka w pomieszczeniu ciekawie zrobiona. Jest klimat. Druga część była nieco monotonna. Dobra gra.
Darksiders: Kiepska grafika jak na nowy tytuł. Prawie brak efektów oświetlenia, jak na Wii. Gra średnia moim zdaniem. Jednak nie mogłem przejść za tą świątynię. Nie wiedziałem, gdzie znaleźć "queen bee" czy jakoś tak.
Dante's Inferno: Świetna gra. Bardzo ładna grafika. Dynamiczna. Klon God of War ewidentnie. Zastanawiam się nawet, która gra jest lepsza. GoW 3 czy Dante's Inferno.
Killzone 2: Demo nie pokazuje za wiele. Jednak słyszałem, że ta gra to głównie multiplayer. Nie zachwyciło mnie demo na singlu.
Little Big Planet: Bardzo dziwna, ale i bardzo fajna gierka. Platformówka, jednak tak ciekawie zrobiona, że wciąga. Podobało mi się.
Metal Gear Solid 4: Grafika bardzo dobra. Nie przeszedłem jeszcze dema, jednak widzę, że jest to dobra gra.

I teraz weź człowieku coś kup, skoro jest tyle dobrych gier :D


Dante's Inferno polecam, na PSP sobie teraz w to gram i jest naprawde swietne, na PS3 tylko i wylacznie lepsze moze byc :>
Member
Posts: 6,704
Joined: Jun 6 2006
Gold: 63,461.00
Mar 4 2010 08:00am
Quote (Kucu @ 4 Mar 2010 14:01)
wystarczy się przyzwyczaić -.-


Przeszedlem World at War na ps i jest mega kicha - dlatego wlasnie daja pomoc w celowaniu - chociaz nie wiem jak bys byl dobry na padzie to bys dostal becki od kolesia grajacego myszka + klawiatura. Nie oszukujmy sie pad nie jest stworzony do fps.

Quote (Tomeczek @ 4 Mar 2010 15:02)
pad od ps napewno :D

nie gralem na xboxie - ale pad ogolnie |wydaje" mi sie na przegranej pozycji - nie ma to jak czuc myszke w lapie i swobodne celowanie cala reka.

This post was edited by Guzzz on Mar 4 2010 08:05am
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Mar 4 2010 08:02am
Quote (Guzzz @ Mar 4 2010 04:00pm)
Przeszedlem World at War na ps i jest mega kicha - dlatego wlasnie daja pomoc w celowaniu - chociaz nie wiem jak bys byl dobry na padzie to bys dostal becki od kolesia grajacego myszka + klawiatura. Nie oszukujmy sie pad nie jest stworzony do fps.


pad od ps napewno :D
Go Back To Polska Topic List
Prev15253545556523Next
Add Reply New Topic New Poll