Quote (FeyenoordRox @ 6 Oct 2009 21:41)
powiem Ci że dużo osób tutaj w Holandii kręci, i w sumie taki tytoń lepiej smakuje... ale wole normalne cuz nie ma 3 min kręcenia i kurwa jest filtEr - nie masz pierdolonego siana w pysku
Wybacz, ze to napisze ale marnie krecisz skoro zajmuje Ci to 3 min i jeszcze tyton wpada do