Quote (ViNc3aNiTy @ Sun, 19 Jul 2009, 15:41)
sit&go HU jestem otwarty na propozycje moze byc Holdem/Omaha/Razz/Stud badz combo HOSE/HORSE itp
Hmm moge zagrac Holdem, niby 2$ mam na koncie
Quote (ViNc3aNiTy @ Sun, 19 Jul 2009, 15:41)
sit&go HU jestem otwarty na propozycje moze byc Holdem/Omaha/Razz/Stud badz combo HOSE/HORSE itp
E:
2+0.20 to minimum jak masz to spoko chetnie zagram
Mam 2 i chuj, czyli nie zagram :<
This post was edited by ezi on Jul 19 2009 07:46am