Quote (Foreign_Beggar @ Sat, 27 Dec 2008, 16:18)
czy z wedkami mozna cos zrobix?
mam ich 11 ;<
te magican+ mozesz sprzedac
Quote (Foreign_Beggar @ Sat, 27 Dec 2008, 16:27)
o rly? nigdy o tym nie wiedzialem ;< pytam sie w sensie jakos je mixowac itp ;< ehhh n/c do wszytskiego z takim idiotyzmem podchodzicie?
o chuj ci chodzi? przeciez napisalem ci. czemu jestes taki konfliktowy> nic tu w ten sposob nie osiagnisz, chyba ze nienawisc innych graczy
This post was edited by Ls_Playa on Dec 27 2008 09:28am