d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev15253545556417Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,216
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jul 22 2025 05:44am
Cyk - kawka wpadła.


u mnie 5, nie spalem za dobrze wiec dzis musze wiecej :P
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 22 2025 06:21am
u mnie 5, nie spalem za dobrze wiec dzis musze wiecej :P


5 to u mnie rekord ostatnimi czasy na dzień :D
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 22 2025 06:25am
5 to u mnie rekord ostatnimi czasy na dzień :D


wcześniej pisałeś chyba zebym dał znać jak mielona kawa. jest w pytę B) kupiłem jakąś randomową mocną 1kg z lidla za 50zł i czuć te kolumbijskie pola jak pijesz świeżą :lol:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 22 2025 06:31am
wcześniej pisałeś chyba zebym dał znać jak mielona kawa. jest w pytę B) kupiłem jakąś randomową mocną 1kg z lidla za 50zł i czuć te kolumbijskie pola jak pijesz świeżą :lol:


Może kiedyś też się na taką przerzucę, na razie jeszcze nie czuję takiej potrzeby większej :+) ale tytoń już kupuję na kg, to może kiedyś i kawę, żeby bardziej się opłacało. A kawka musi być :+)
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 22 2025 06:36am
Może kiedyś też się na taką przerzucę, na razie jeszcze nie czuję takiej potrzeby większej :+) ale tytoń już kupuję na kg, to może kiedyś i kawę, żeby bardziej się opłacało. A kawka musi być :+)


wydajna jest mam 2/3 paczki a pije już prawie tydzień 3 osoby a tak to juz bym musiał tyle samo mielonej kupić. dobry deal. czasami w lidlu jest też promka 60% taniej druga kawa wiec będę się czaił. zaraz parzę wodę na kawkę :ph34r:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 22 2025 06:38am
wydajna jest mam 2/3 paczki a pije już prawie tydzień 3 osoby a tak to juz bym musiał tyle samo mielonej kupić. dobry deal. czasami w lidlu jest też promka 60% taniej druga kawa wiec będę się czaił. zaraz parzę wodę na kawkę :ph34r:


Ja piję dalej pierwszą od południa, zazwyczaj jedna kawa wychodzi mi na 2-3 papierosy :ph34r:
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 22 2025 06:45am
Ja piję dalej pierwszą od południa, zazwyczaj jedna kawa wychodzi mi na 2-3 papierosy :ph34r:


babcia tez pali i pije kawę? :o
Member
Posts: 34,056
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Jul 22 2025 07:24am
wcześniej pisałeś chyba zebym dał znać jak mielona kawa. jest w pytę B) kupiłem jakąś randomową mocną 1kg z lidla za 50zł i czuć te kolumbijskie pola jak pijesz świeżą :lol:


Fantatsyczna wiadomość drogi kolego B)

U mnie zaraz druga nie chce mi się mielić więc strzelę sobie rozpuszczalna, nawet dla smaku bo nie piłem sto lat B)
Member
Posts: 30,613
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 22 2025 07:26am
Fantatsyczna wiadomość drogi kolego B)

U mnie zaraz druga nie chce mi się mielić więc strzelę sobie rozpuszczalna, nawet dla smaku bo nie piłem sto lat B)


ja właśnie pije i przeglądam internet. zastanawiam się czy w coś dziś pograć B) rozpuszczalną lubię z śmietanką
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 22 2025 08:32am
Kawa jest dobra jak chce sie miec posmak guwna w buzi
Go Back To Polska Topic List
Prev15253545556417Next
Add Reply New Topic New Poll