Może kiedyś też się na taką przerzucę, na razie jeszcze nie czuję takiej potrzeby większej :+) ale tytoń już kupuję na kg, to może kiedyś i kawę, żeby bardziej się opłacało. A kawka musi być :+)
wydajna jest mam 2/3 paczki a pije już prawie tydzień 3 osoby a tak to juz bym musiał tyle samo mielonej kupić. dobry deal. czasami w lidlu jest też promka 60% taniej druga kawa wiec będę się czaił. zaraz parzę wodę na kawkę