Quote (Rzoolberd @ Feb 22 2013 11:34pm)
a blacha jak?
pod realem w dg jakis cep przyjebal w dziadka i tylko w tym miejscu zaczelo gnic.
wydech, jak wydech i wymienial juz chyba bak.
a sama blacha trzyma sie.
dziadek to serwisuje i konserwuje.
zajebisty sprzet.