d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15265275285295301019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Feb 22 2013 02:53pm
Quote (tamburyn @ Feb 22 2013 08:12pm)
przyjebałeś jak dzik w żołędzie,
korozja owszem, ale jak Go stać na ten samochód w dobrym stanie, to kilka groszy może dołożyć do blacharki

e/ 2009r - lolo, gdzie tam korozja


nadkola, klapa bagaznika, wszystkie krawedzie w okolicach szyb.
najsmieszniejsze jest to, ze juz w tych rocznikach pojawia sie korozja.
mam w kiblu art. autoswiat z 3ka na tescie dlugodystansowym.
nowa fura po 3xk i juz ja zaczelo zrec.
sam motor jest ok, ale elektronika i osprzet juz tak dobrze nie wypadaja.
sam takiej nie mam, ale znojomi, ktorzy tym jezdza odradzili mi ten samochod na nastepce aktualnego, ktory ma juz wyjebane 310k :(
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Feb 22 2013 03:10pm
Quote (saszas @ 22 Feb 2013 21:53)
nadkola, klapa bagaznika, wszystkie krawedzie w okolicach szyb.
najsmieszniejsze jest to, ze juz w tych rocznikach pojawia sie korozja.
mam w kiblu art. autoswiat z 3ka na tescie dlugodystansowym.
nowa fura po 3xk i juz ja zaczelo zrec.
sam motor jest ok, ale elektronika i osprzet juz tak dobrze nie wypadaja.
sam takiej nie mam, ale znojomi, ktorzy tym jezdza odradzili mi ten samochod na nastepce aktualnego, ktory ma juz wyjebane 310k :(


Swoja droga to smieszne, ze tak zre nowe samochody dosc popularnej i dosc mysle cenionej marki. Ja mam 14letniego DEU i jedyne co mi przerdzewialo to wydech.
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Feb 22 2013 03:16pm
Quote (trz @ 22 Feb 2013 21:46)
znasz takie auto, które na stówe nie okaże sie skarbonka?
sąsiad ma A6 i sobie chwali. Loteria


No nie ma takiego samochodu ale o A6 c6 od właścicieli różne rzeczy słyszałem, co nie zmienia faktu, że mi się zajebiście podoba :)

Jak wygląda sprawa a6 c5 ? Stary kupił na dojazdy do pracy a4 b6 1.9 z 2002 roku we wrześniu , zrobił 20 k km i jak na razie robił tylko z hamulcami i poduszką pod skrzynią biegów .

Ogladałem pare tych a6, niby spoko ale wszsytkie strasznie zaniedbane.
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Feb 22 2013 03:52pm
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Feb 22 2013 04:59pm)
w dieslu nie konie a moment obrotowy robi swoje :)


tak i powiesz mi, ze konie sie nie licza w dieslu kurwa czlowieku ogarnj sie, wyjdz z tego topa i wiecej tu nie wracaj
w sumie już to napisałeś. TAK WIEC WG CIEBIE W DIESLU KONIE SIE CAŁKOWICIE NIE LICZĄ, NALEŻY SUGEROWAĆ SIE MO xd

This post was edited by Mentalista on Feb 22 2013 03:57pm
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Feb 22 2013 05:03pm
Quote (Damundo @ Feb 22 2013 09:10pm)
Swoja droga to smieszne, ze tak zre nowe samochody dosc popularnej i dosc mysle cenionej marki. Ja mam 14letniego DEU i jedyne co mi przerdzewialo to wydech.


jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniadze.
ja mam wyjebane 300k w samochodzie z 2004r i trzeba samochod musial przejsc powazne naprawy.
dziadek ma takie cos:

i to jebie juz drugi milion bez powazniejszych napraw.
auto starsze prawie o pol wieku, ludzie wymyslili w tym czasie samoloty, amfetamine, a samochody sa gorsze z roku na rok.



swoja droga warto zobaczyc:

http://www.youtube.com/watch?v=FHzhJjPRnf0

ponizej 6sec do setki, zasieg 400-600 km :o
Member
Posts: 21,335
Joined: Dec 13 2004
Gold: 1,234.00
Feb 22 2013 05:05pm
Quote (Alyx @ 22 Feb 2013 23:16)
No nie ma takiego samochodu ale o A6 c6 od właścicieli różne rzeczy słyszałem, co nie zmienia faktu, że mi się zajebiście podoba :)

Jak wygląda sprawa a6 c5 ? Stary kupił na dojazdy do pracy a4 b6 1.9 z 2002 roku  we wrześniu , zrobił 20 k km i jak na razie robił tylko z hamulcami i poduszką pod skrzynią biegów .

Ogladałem pare tych a6, niby spoko ale wszsytkie strasznie zaniedbane.


mi tez sie zajebiscie c6 podoba, a jeszcze bardziej zajebiscie sie nim jezdzi. niestety trzeba miec w chuj luznej kasy do tego auta :) ja niestety sie z moim pogniewalem i raczej je sprzedam. pojezdze na razie mazda a jak dobrze pojdzie to za 2-3lata kupie sobie s7 albo panamere :)

a4 b6 1.9 - jesli sie kupi zadbana sztuke mozna jezdzic w nieskonczonosc. ja swoim zrobilem prawie 100k w lekko ponad 2 lata i jedyne co kupilem to opony, rozrzad, akumulator i klocki z tarczami przod.
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Feb 22 2013 05:07pm
Quote (bustersss @ Feb 22 2013 11:05pm)
mi tez sie zajebiscie c6 podoba, a jeszcze bardziej zajebiscie sie nim jezdzi. niestety trzeba miec w chuj luznej kasy do tego auta :) ja niestety sie z moim pogniewalem i raczej je sprzedam. pojezdze na razie mazda a jak dobrze pojdzie to za 2-3lata kupie sobie s7 albo panamere :)

a4 b6 1.9 - jesli sie kupi zadbana sztuke mozna jezdzic w nieskonczonosc. ja swoim zrobilem prawie 100k w lekko ponad 2 lata i jedyne co kupilem to opony, rozrzad, akumulator i klocki z tarczami przod.


busterss madry gosciu!
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Feb 22 2013 05:11pm
Quote (saszas @ 23 Feb 2013 01:03)
jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniadze.
ja mam wyjebane 300k w samochodzie z 2004r i trzeba samochod musial przejsc powazne naprawy.
dziadek ma takie cos:
http://gomotors.net/pics/Ford/ford-escort-mk3-06.jpg
i to jebie juz drugi milion bez powazniejszych napraw.
auto starsze prawie o pol wieku, ludzie wymyslili w tym czasie samoloty, amfetamine, a samochody sa gorsze z roku na rok.



swoja droga warto zobaczyc:

http://www.youtube.com/watch?v=FHzhJjPRnf0

ponizej 6sec do setki, zasieg 400-600 km :o


Dziadek rajdowiec xr3i ma? :drool:
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Feb 22 2013 05:31pm
Quote (Rzoolberd @ Feb 22 2013 11:11pm)
Dziadek rajdowiec xr3i ma?  :drool:


stary escort w ropie.
ladne to nawet.
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Feb 22 2013 05:34pm
Quote (saszas @ 23 Feb 2013 01:31)
stary escort w ropie.
ladne to nawet.


a blacha jak?
Go Back To Polska Topic List
Prev15265275285295301019Next
Add Reply New Topic New Poll