Quote (tamburyn @ Feb 22 2013 08:12pm)
przyjebałeś jak dzik w żołędzie,
korozja owszem, ale jak Go stać na ten samochód w dobrym stanie, to kilka groszy może dołożyć do blacharki
e/ 2009r - lolo, gdzie tam korozja
nadkola, klapa bagaznika, wszystkie krawedzie w okolicach szyb.
najsmieszniejsze jest to, ze juz w tych rocznikach pojawia sie korozja.
mam w kiblu art. autoswiat z 3ka na tescie dlugodystansowym.
nowa fura po 3xk i juz ja zaczelo zrec.
sam motor jest ok, ale elektronika i osprzet juz tak dobrze nie wypadaja.
sam takiej nie mam, ale znojomi, ktorzy tym jezdza odradzili mi ten samochod na nastepce aktualnego, ktory ma juz wyjebane 310k
