d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1525526527528529805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Dec 13 2012 04:35pm
Quote (50groszy @ Dec 9 2012 01:16pm)
t1 najlepszy :angry:


polac mu!


Zwlaszcza do snajpienia na malinowce albo prowincji hehe.
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Dec 14 2012 07:42am
W koncu powyzej 50fps>> :drool:
Member
Posts: 13,397
Joined: Jan 31 2010
Gold: 0.00
Dec 14 2012 07:53am
Quote (mlody123 @ Dec 13 2012 09:15pm)
Zakupiono:
Zakupiono czołg 'E-75'. Wydano kredytów:  3 480 000.

:drool:



zgarniam twoja e75 na 3 hity ^_^
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Dec 14 2012 07:54am
naprawde jezdzicie czougami w komputer? :DDDDDDD
bekabe x6
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Dec 14 2012 02:16pm
Quote (bushlick @ 14 Dec 2012 14:54)
naprawde jezdzicie czougami w komputer? :DDDDDDD
bekabe x6


Powiedzial gracz moby :DDD
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Dec 14 2012 02:48pm
Jak się spisuje FV215b po nerfie? Wieże ma kozacką, ale stracił na dziele. Warto w to iść?
Czy ht 10t u chińczyków jest znany, bo się nie orientuję?
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Dec 14 2012 03:02pm
jesli lubisz nie mieci pancerza z przodu to tak. chinsykie ht10 to czolgi is7/is4
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Dec 14 2012 04:42pm
Quote (mysk8er @ Dec 14 2012 09:48pm)
Jak się spisuje FV215b po nerfie? Wieże ma kozacką, ale stracił na dziele. Warto w to iść?


Mieszanka Mausa i T110E5 bez zalet zadnego z nich.
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Dec 15 2012 06:05am
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 14 Dec 2012 00:35)
Zwlaszcza do snajpienia na malinowce albo prowincji hehe.


jest najbardziej mobilnym t1, wiec wykorzystuje jego zalety do szybkiego przemieszczania sie po mapie i flankowania przeciwnej druzyny
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Dec 15 2012 06:41am
Quote (50groszy @ Dec 15 2012 01:05pm)
jest najbardziej mobilnym t1, wiec wykorzystuje jego zalety do szybkiego przemieszczania sie po mapie i flankowania przeciwnej druzyny


Traktorowi mobilnosci nie brakuje, do tego ma dzialo strzelajace co 2 sekundy, zdolne przebic wiekszosc 2 tierow. Juz widze jak T1 walczysz z mikromausem/h35/t18.
Go Back To Polska Topic List
Prev1525526527528529805Next
Add Reply New Topic New Poll