d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15255265275285291019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,335
Joined: Dec 13 2004
Gold: 1,234.00
Feb 22 2013 01:33pm
Quote (trz @ 22 Feb 2013 21:30)
a od 2010 gdzie?

jebnales faila to sie nie dopierdalaj tam gdzie nie trzeba.
chodzi o to ze moj model benzynowy jest skladany w japonii

o ile dobrze wiem (nie jestem pewny) diesle skladane juz tam nie sa
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Feb 22 2013 01:34pm
Quote (bustersss @ Feb 22 2013 08:33pm)
jebnales faila to sie nie dopierdalaj tam gdzie nie trzeba.
chodzi o to ze moj model benzynowy jest skladany w japonii

o ile dobrze wiem (nie jestem pewny) diesle skladane juz tam nie sa


Nic nie jebnałem. Z tego co napisałeś wynikało że nowsze modele nie sa produkowane w Japonii wiec sie pytam
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Feb 22 2013 01:41pm
Quote (trz @ 22 Feb 2013 21:34)
Nic nie jebnałem. Z tego co napisałeś wynikało że nowsze modele nie sa produkowane w Japonii wiec sie pytam


Napisał że jego konkretny model był złożony w Japonii, czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Co do A6 to kumpel chwile na nią zbierał, dorwał niby w dobrym stanie a wyszła taka skarbonka, że musiał się jej pozbyć po 4 miesiącach a niby dobry model 2007 r / 2.7 quattro
Member
Posts: 21,335
Joined: Dec 13 2004
Gold: 1,234.00
Feb 22 2013 01:46pm
Quote (Alyx @ 22 Feb 2013 21:41)
Napisał że jego konkretny model był złożony w Japonii, czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Co do A6 to kumpel chwile na nią zbierał, dorwał niby w dobrym stanie a wyszła taka skarbonka, że musiał się jej pozbyć po 4 miesiącach a niby dobry model 2007 r  / 2.7 quattro

moja tez jest 2007 (3.0 quattro wiec prawie to samo). od polowy 2006 niby jest poprawiona ale nadal ma wiele bolaczek.
zrobilem nia 35k w 10miesiecy i jezdzi sie zajebiscie. niestety co chwile sie cos dzieje. dlatego mam powazny dylemat czy nie sprzedac a6 i nie zostawic tej mazdy, zalozyc w niej gaz i jezdzic za polowe ceny.
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Feb 22 2013 01:46pm
Quote (Alyx @ Feb 22 2013 08:41pm)
Napisał że jego konkretny model był złożony w Japonii, czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Co do A6 to kumpel chwile na nią zbierał, dorwał niby w dobrym stanie a wyszła taka skarbonka, że musiał się jej pozbyć po 4 miesiącach a niby dobry model 2007 r  / 2.7 quattro


znasz takie auto, które na stówe nie okaże sie skarbonka?
sąsiad ma A6 i sobie chwali. Loteria

This post was edited by trz on Feb 22 2013 01:48pm
Member
Posts: 21,335
Joined: Dec 13 2004
Gold: 1,234.00
Feb 22 2013 01:57pm
Quote (trz @ 22 Feb 2013 21:46)
znasz takie auto, które na stówe nie okaże sie skarbonka?
sąsiad ma A6 i sobie chwali. Loteria

nie ma takiego, ale niektore sie psuja mniej niektore bardziej.

audi a6 c6 to auto zjebane technologicznie - niewazne jaki silnik kazdy jest spierdolony niektory mniej niektory bardziej.
jesli ma a6 c6 to albo ma mlody rok albo maly przebieg albo malo jezdzi i jeszcze nie zaczelo mu sie pierdolic. pewne jest jednak ze wczesniej czy pozniej zacznie.

This post was edited by bustersss on Feb 22 2013 01:57pm
Member
Posts: 270
Joined: Feb 22 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 22 2013 02:01pm
nie ma takiego, ale niektore sie psuja mniej niektore bardziej. ^^
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Feb 22 2013 02:09pm
Quote (elocandos @ 22 Feb 2013 22:01)
nie ma takiego, ale niektore sie psuja mniej niektore bardziej. ^^


no
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Feb 22 2013 02:12pm
Quote (saszas @ 22 Feb 2013 12:55)
to sie dopiero pierdoli.
do tego na drugie ma korozja.


przyjebałeś jak dzik w żołędzie,
korozja owszem, ale jak Go stać na ten samochód w dobrym stanie, to kilka groszy może dołożyć do blacharki

e/ 2009r - lolo, gdzie tam korozja

This post was edited by tamburyn on Feb 22 2013 02:13pm
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Feb 22 2013 02:37pm
Quote (tamburyn @ 22 Feb 2013 21:12)
przyjebałeś jak dzik w żołędzie,
korozja owszem, ale jak Go stać na ten samochód w dobrym stanie, to kilka groszy może dołożyć do blacharki

e/ 2009r - lolo, gdzie tam korozja


Za kilka lat jak bedzie juz mial kolejne auto, korozja sie pojawi i bedzie mial z tym kurewski problem jako byly wlasciciel.








oh wait ;d

This post was edited by Damundo on Feb 22 2013 02:41pm
Go Back To Polska Topic List
Prev15255265275285291019Next
Add Reply New Topic New Poll