Quote (Alyx @ 22 Feb 2013 21:41)
Napisał że jego konkretny model był złożony w Japonii, czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Co do A6 to kumpel chwile na nią zbierał, dorwał niby w dobrym stanie a wyszła taka skarbonka, że musiał się jej pozbyć po 4 miesiącach a niby dobry model 2007 r / 2.7 quattro
moja tez jest 2007 (3.0 quattro wiec prawie to samo). od polowy 2006 niby jest poprawiona ale nadal ma wiele bolaczek.
zrobilem nia 35k w 10miesiecy i jezdzi sie zajebiscie. niestety co chwile sie cos dzieje. dlatego mam powazny dylemat czy nie sprzedac a6 i nie zostawic tej mazdy, zalozyc w niej gaz i jezdzic za polowe ceny.