Quote (saszas @ 22 Feb 2013 12:55)
to sie dopiero pierdoli.
do tego na drugie ma korozja.
sam sie pierdolisz. 2.0 benzyna 2009 rok skladana jeszcze w japonii. 25k oryginalnego przebiegu

Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 22 Feb 2013 01:24)
astra3
e: busters a gdzie ten remont robiles? jakas reklamacja wchodzi w gre? jakby moj mechanik cos "naprawil" a potem by sie to zjebalo to nawet bym nie musial sie prosic o poprawki bo sam by je zrobil
ofc ze auto wrocilo do mechanika. podjeli sie zadania, wzieli pieniadze to beda naprawiac az bedzie dzialalo tak jak powinno.
Quote (pezet44 @ 22 Feb 2013 04:31)
zmien na A6 ale manuala
a6 niewazne czy automat (ktory uchodzi za niezniszczalny a u mnie wplynelo kilka czynnikow ze sie rozjebal) czy manual jest tak samo wadliwe.
kolektory ssace, rozrzad, wtryski. to sa powazniejsze usterki
This post was edited by bustersss on Feb 22 2013 01:32pm