d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15245255265275281019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Feb 22 2013 10:52am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Feb 22 2013 03:59pm)
w dieslu nie konie a moment obrotowy robi swoje :)


u mnie wlasnie troszke smiesznie jest z tymi nm.
niby sporo + overboost, ale trzeba troszke drazkiem sie nadralowac.
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Feb 22 2013 10:57am
Quote (saszas @ 22 Feb 2013 17:52)
u mnie wlasnie troszke smiesznie jest z tymi nm.
niby sporo + overboost, ale trzeba troszke drazkiem sie nadralowac.


w tej astrze przelozenia sa tak zajebiscie ustawione, ze na trojce jade od 40 do 80km/h, na czworce do 120km/h a piatka to juz tylko trasy/autostrady. Wg komputera najmniejsze spalanie przy blisko 3tys obrotow.
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Feb 22 2013 11:38am
Quote (FrogI @ Feb 22 2013 05:35pm)
popieram


to ty masz kilkuletnia lagune czy meganke? hehe

Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Feb 22 2013 05:57pm)
w tej astrze przelozenia sa tak zajebiscie ustawione, ze na trojce jade od 40 do 80km/h, na czworce do 120km/h a piatka to juz tylko trasy/autostrady. Wg komputera najmniejsze spalanie przy blisko 3tys obrotow.

prawie jak benzyna


This post was edited by trz on Feb 22 2013 11:43am
Member
Posts: 14,262
Joined: Jul 9 2009
Gold: 0.11
Feb 22 2013 11:40am
Quote (trz @ Feb 22 2013 07:38pm)
to ty masz kilkuletnia lagune czy meganke? hehe


megane 2007r.
do tego jakies 3 tygodnie temu dodalem 207, tez 2007r.
na wiosne sprzedaje i kupuje e90
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Feb 22 2013 11:42am
Quote (FrogI @ Feb 22 2013 06:40pm)
megane 2007r.
do tego jakies 3 tygodnie temu dodalem 207, tez 2007r.
na wiosne sprzedaje i kupuje e90


jebie sie coś czy jescze nie?
Member
Posts: 14,262
Joined: Jul 9 2009
Gold: 0.11
Feb 22 2013 11:43am
Quote (trz @ Feb 22 2013 07:42pm)
jebie sie coś czy jescze nie?


juz pisalem tutaj, ze sie jebala, ale jebie mnie to, bo wszystko i tak idzie na handel x]
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Feb 22 2013 11:45am
Quote (FrogI @ Feb 22 2013 06:43pm)
juz pisalem tutaj, ze sie jebala, ale jebie mnie to, bo wszystko i tak idzie na handel x]

a no to gadaj od razu że dilerka :D

This post was edited by trz on Feb 22 2013 11:45am
Member
Posts: 16,536
Joined: Dec 29 2007
Gold: 17,329.00
Feb 22 2013 11:45am
Quote (FrogI @ 22 Feb 2013 18:40)
megane 2007r.
do tego jakies 3 tygodnie temu dodalem 207, tez 2007r.
na wiosne sprzedaje i kupuje e90


Jak juz wsiadziesz to nie bedziesz chcial wysiasc i zmienic marki ;-)
Member
Posts: 21,335
Joined: Dec 13 2004
Gold: 1,234.00
Feb 22 2013 01:29pm
Quote (saszas @ 22 Feb 2013 12:55)
to sie dopiero pierdoli.
do tego na drugie ma korozja.


sam sie pierdolisz. 2.0 benzyna 2009 rok skladana jeszcze w japonii. 25k oryginalnego przebiegu :)
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 22 Feb 2013 01:24)
astra3
e: busters a gdzie ten remont robiles? jakas reklamacja wchodzi w gre? jakby moj mechanik cos "naprawil" a potem by sie to zjebalo to nawet bym nie musial sie prosic o poprawki bo sam by je zrobil

ofc ze auto wrocilo do mechanika. podjeli sie zadania, wzieli pieniadze to beda naprawiac az bedzie dzialalo tak jak powinno.

Quote (pezet44 @ 22 Feb 2013 04:31)
zmien na A6 ale manuala

a6 niewazne czy automat (ktory uchodzi za niezniszczalny a u mnie wplynelo kilka czynnikow ze sie rozjebal) czy manual jest tak samo wadliwe.
kolektory ssace, rozrzad, wtryski. to sa powazniejsze usterki

This post was edited by bustersss on Feb 22 2013 01:32pm
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Feb 22 2013 01:30pm
Quote (bustersss @ Feb 22 2013 08:29pm)
sam sie pierdolisz. 2.0 benzyna 2009 rok skladana jeszcze w japonii. 25k oryginalnego przebiegu :)


a od 2010 gdzie?
Go Back To Polska Topic List
Prev15245255265275281019Next
Add Reply New Topic New Poll