d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15235245255265271019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Feb 22 2013 08:47am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 22 Feb 2013 15:43)
jezdzilem wygodniejszymi autami niz ten zabytek ;]


i przesiadles sie na astre :D
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Feb 22 2013 08:55am
Quote (pezet44 @ 22 Feb 2013 15:47)
i przesiadles sie na astre :D


Dokladnie. Wole nowke niz jakis stary badziew wypierdziany przez niemca.
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Feb 22 2013 09:10am
ktory rok/motor masz tego asterixa?
w lato zmieniam i zastanawiam sie nad 1.8 140
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Feb 22 2013 09:13am
Quote (saszas @ 22 Feb 2013 16:10)
ktory rok/motor masz tego asterixa?
w lato zmieniam i zastanawiam sie nad 1.8 140


2011 pierwsza rejestracja, 1.7CDTI 5-biegowka.
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Feb 22 2013 09:17am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Feb 22 2013 03:13pm)
2011 pierwsza rejestracja, 1.7CDTI 5-biegowka.


tych motorow maja od zajebania.
przy tej samej pojemnosci oferuja po 2/3 opcje z moca.
tesciu ma tego 1.7 125km chyba.
spalanie 5l i to zapierdala nawet.
z awaryjnoscia tez nie ma porblemow.
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Feb 22 2013 09:20am
Quote (saszas @ 22 Feb 2013 16:17)
tych motorow maja od zajebania.
przy tej samej pojemnosci oferuja po 2/3 opcje z moca.
tesciu ma tego 1.7 125km chyba.
spalanie 5l i to zapierdala nawet.
z awaryjnoscia tez nie ma porblemow.


no wlasnie nie jestem pewien ile koni, wieczorem bede szedl do samochodu to sprawdze w dowodzie. Nie jest to demon szybkosci ale do wyprzedzania na trasie i plynnej jazdy po miescie idealny. Spalanie 5l w trybie mieszanym. Jak duzo tras robilismy to potrafilem zejsc nawet ponizej 5 litrow. Przejechane ma juz 140tys i nawet nie czuc tego przebiegu, silnik jak klekotac tak klekocze rowno.
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Feb 22 2013 09:30am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 22 Feb 2013 16:20)
no wlasnie nie jestem pewien ile koni, wieczorem bede szedl do samochodu to sprawdze w dowodzie. Nie jest to demon szybkosci ale do wyprzedzania na trasie i plynnej jazdy po miescie idealny. Spalanie 5l w trybie mieszanym. Jak duzo tras robilismy to potrafilem zejsc nawet ponizej 5 litrow. Przejechane ma juz 140tys i nawet nie czuc tego przebiegu, silnik jak klekotac tak klekocze rowno.


to jestes prawdziwym specjalista skoro nie wiesz ile km ma twoj wlasny samochod
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Feb 22 2013 09:59am
Quote (pezet44 @ 22 Feb 2013 16:30)
to jestes prawdziwym specjalista skoro nie wiesz ile km ma twoj wlasny samochod


w dieslu nie konie a moment obrotowy robi swoje :)
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Feb 22 2013 10:31am
Quote (pezet44 @ 22 Feb 2013 17:30)
to jestes prawdziwym specjalista skoro nie wiesz ile km ma twoj wlasny samochod


a twoje bmw za 12zl ile ma koni?
Member
Posts: 14,262
Joined: Jul 9 2009
Gold: 0.11
Feb 22 2013 10:35am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Feb 22 2013 04:55pm)
Dokladnie. Wole nowke niz jakis stary badziew wypierdziany przez niemca.


popieram
Go Back To Polska Topic List
Prev15235245255265271019Next
Add Reply New Topic New Poll