Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Feb 22 2013 03:13pm)
2011 pierwsza rejestracja, 1.7CDTI 5-biegowka.
tych motorow maja od zajebania.
przy tej samej pojemnosci oferuja po 2/3 opcje z moca.
tesciu ma tego 1.7 125km chyba.
spalanie 5l i to zapierdala nawet.
z awaryjnoscia tez nie ma porblemow.