d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Różne Śmieszne Śmieszności > Temat Oficjalny
Prev1523524525526527635Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 62,491
Joined: Dec 28 2006
Gold: 11,225.00
Apr 11 2011 02:14pm
Quote (Bochen @ 11 Apr 2011 13:11)
potwierdzam, ciekawe czy w Polsce taki program miał by powodzenie żeby napierdalali sie na wizji : P


Gdyby nazwać go "Polska C" mogłoby zadziałać :D

Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Apr 11 2011 02:36pm
Quote (papemfus @ 11 Apr 2011 21:57)
http://www.youtube.com/watch?v=ZWYYurwS0_Q

Dzisiaj wystarczy przekląć na filmiku, wrzucić go na YT i już gimbusy mają radochę.
Member
Posts: 16,436
Joined: Sep 25 2005
Gold: 1,905.00
Apr 11 2011 02:42pm
Member
Posts: 6,441
Joined: Jul 25 2007
Gold: 266.57
Apr 11 2011 03:06pm


This post was edited by snopek on Apr 11 2011 03:07pm
Member
Posts: 30,741
Joined: Oct 31 2007
Gold: 30.00
Apr 11 2011 03:10pm
Quote (snopek @ Apr 11 2011 10:06pm)
http://www.youtube.com/watch?v=4ivxsId0SVo


Jebaniutki :O

Pewnie wystarczylo dac kilka fajek i jakies winko.
Member
Posts: 18,071
Joined: Aug 20 2005
Gold: 1,321.00
Apr 11 2011 03:15pm
Quote (kuchcik @ Apr 11 2011 08:42pm)
http://www.youtube.com/watch?v=vON7VF_Od3k


dawno sie tak nie śmiałem, thx :D
Member
Posts: 6,441
Joined: Jul 25 2007
Gold: 266.57
Apr 11 2011 03:24pm
Member
Posts: 4,708
Joined: Feb 7 2009
Gold: 2,990.00
Apr 11 2011 03:25pm
Quote (gwyneed @ Apr 11 2011 08:14pm)
Gdyby nazwać go "Polska C" mogłoby zadziałać :D
http://img.webme.com/pic/f/forest-walk/sasquatche.jpg
http://i54.tinypic.com/2roj911.jpg


lepiej nazwac "Poważne Sprawy" i jako prowadzącego dać mojego brata (wiem nikt nie zna mojego brata ale zapewniam ze byście pekali ze śmiechu) :D
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Apr 11 2011 03:34pm
Quote (kuchcik @ 11 Apr 2011 21:42)
http://www.youtube.com/watch?v=vON7VF_Od3k


brecha haha :D
Member
Posts: 16,824
Joined: May 7 2006
Gold: Locked
Warn: 90%
Apr 11 2011 03:36pm
<daro> nienawidzę akademika...
<daro> sprawiłem sobie włącznik światła na klaśnięcia
<daro> fakt się rozszedł i teraz wszyscy sąsiedzi puszczają głośno Rubika ;/
Go Back To Polska Topic List
Prev1523524525526527635Next
Closed New Topic New Poll