Quote (cbx1992 @ Nov 4 2024 02:26pm)
Co do Zirkzee to ja chcę jeszcze się wstrzymać z Jego osądzaniem i zobaczyć jak wkomponuje Go w zespół Amorim. Moim zdaniem ten chłopak nie wie co się dzieje na boisku, ponieważ jest wystawiany na tej nieszczęsnej dziewiątce, na której ewidentnie grać nie potrafi. Ten chłopak nie ma takiej dynamiki żeby wychodzić do prostopadłych piłek, co było widać gołym okiem. Te transfery lysego bajeranta mogą jeszcze w dłuższej perspektywie okazać się całkiem udane ( wiem jak to teraz brzmi :) ). Ja natomiast wierzę, że pod okiem prawdziwego fachowca to nawet i Anthony się odblokuje :) Zaryzykuję, a co mi tam :D
Pozdrawiam wszystkich sympatyków diabełków i życzę aby nadeszło w końcu to lepsze jutro B)

Sebek wez lekarstwa