d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15225235245255261019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Feb 22 2013 05:40am
Quote (Rzoolberd @ Feb 22 2013 11:24am)
A co to ma do rzeczy?


to, ze tutaj bedzie sie wsyzstko co raz wiecej pierdolic, bedize duzo wydatkow,a nie ma to byc samochod na weekend tylko do codziennej jazdy
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Feb 22 2013 05:51am
Quote (Rzoolberd @ 22 Feb 2013 13:24)
A co to ma do rzeczy?


ze Ty mowisz o starym samochodzie którego tylko pasjonat kupi lub jest w takim stanie ze ledwo jeździ i się rozpada ?
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Feb 22 2013 06:20am
Quote (Rzoolberd @ 22 Feb 2013 12:24)
A co to ma do rzeczy?


To, ze kupno takiego w rozsadym stanie graniczy z cudem, a kupno w chujowym stanie wiaze sie z duzymi inwestycjami juz na samym starcie. Do starych aut trudniej o czesci zamienne a o oryginaly to juz w ogole, nie wiem jak w przypadku tego konkretnego merca jest.
Komfort jazdy? Wsiadz sobie czlowieku do nowki i zobacz jak w niej wszystko chodzi. Kierownica malym paluszkiem mozna krecic, biegi same wskakuja, wszystko jest tip-top. Moze fotele ma wygodniejsze i wiecej miejsca, ale ja tam w astrze sie spokojnie mieszcze a mam 2 metry i malo nie waze, fakt ze za mna duzo miejsca nie zostaje ale to juz nie moj problem. A to, ze po 10 latach takie auto bedzie sie nadawalo na szrot mnie nie obchodzi bo sie go pozbywam zanim zacznie sie mocno sypac.
Tez kiedys mialem wczyte zeby jezdzic autem z jaknajlepszego segmentu kosztem rocznika ale mi przeszlo, jak takie auto zaczely mi sie sypac i musialem inwestowac ciagle. Zazwyczaj to byly pierdoly, typu silniczki od el. szyb, jakies tam spryskiwacze, fotel etc ale to wkurwia jak cos w aucie nie dziala.
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Feb 22 2013 06:39am
Quote (Bart3k @ 22 Feb 2013 13:40)
to, ze tutaj bedzie sie wsyzstko co raz wiecej pierdolic, bedize duzo wydatkow,a nie ma to byc samochod na weekend tylko do codziennej jazdy


Quote (Keisper @ 22 Feb 2013 13:51)
ze  Ty mowisz o starym samochodzie którego tylko pasjonat kupi lub jest w takim stanie ze ledwo jeździ i się rozpada ?


Sam jezdzę autem z 92 roku i nie narzekam jak na razie. Naprawdę uważacie, że 20 letnie auto nie ma racji bytu?
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Feb 22 2013 06:44am
Quote (Rzoolberd @ 22 Feb 2013 14:39)
Sam jezdzę autem z 92 roku i nie narzekam jak na razie. Naprawdę uważacie, że 20 letnie auto nie ma racji bytu?


owszem
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Feb 22 2013 06:45am
Quote (Rzoolberd @ 22 Feb 2013 13:39)
Sam jezdzę autem z 92 roku i nie narzekam jak na razie. Naprawdę uważacie, że 20 letnie auto nie ma racji bytu?


Jak bardzo dbasz o nie to ma, ale z reguly w takie auto leje sie paliwo i jezdzi oszczedzajac na wszystkim, a przeglady przechodzi "za flaszke".
Banned
Posts: 7,092
Joined: Dec 29 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 22 2013 07:23am
Quote (Rzoolberd @ Feb 22 2013 01:39pm)
Sam jezdzę autem z 92 roku i nie narzekam jak na razie. Naprawdę uważacie, że 20 letnie auto nie ma racji bytu?


tak
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Feb 22 2013 08:32am
Quote (Rzoolberd @ Feb 22 2013 12:39pm)
Sam jezdzę autem z 92 roku i nie narzekam jak na razie. Naprawdę uważacie, że 20 letnie auto nie ma racji bytu?


Ze nie ma racji bytu nie napisalem ale nie porownuj do nowego samochodu tylko dlatego, ze wygodnie sie nim jedzie

This post was edited by Bart3k on Feb 22 2013 08:33am
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Feb 22 2013 08:35am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 22 Feb 2013 13:20)
To, ze kupno takiego w rozsadym stanie graniczy z cudem, a kupno w chujowym stanie wiaze sie z duzymi inwestycjami juz na samym starcie. Do starych aut trudniej o czesci zamienne a o oryginaly to juz w ogole, nie wiem jak w przypadku tego konkretnego merca jest.
Komfort jazdy? Wsiadz sobie czlowieku do nowki i zobacz jak w niej wszystko chodzi. Kierownica malym paluszkiem mozna krecic, biegi same wskakuja, wszystko jest tip-top. Moze fotele ma wygodniejsze i wiecej miejsca, ale ja tam w astrze sie spokojnie mieszcze a mam 2 metry i malo nie waze, fakt ze za mna duzo miejsca nie zostaje ale to juz nie moj problem. A to, ze po 10 latach takie auto bedzie sie nadawalo na szrot mnie nie obchodzi bo sie go pozbywam zanim zacznie sie mocno sypac.
Tez kiedys mialem wczyte zeby jezdzic autem z jaknajlepszego segmentu kosztem rocznika ale mi przeszlo, jak takie auto zaczely mi sie sypac i musialem inwestowac ciagle. Zazwyczaj to byly pierdoly, typu silniczki od el. szyb, jakies tam spryskiwacze, fotel etc ale to wkurwia jak cos w aucie nie dziala.


z tego co sie orientuje to czesci do tego mesia jest w chuj i do tego w smiesznych cenach
i tobie rowniez proponuje wsiasc do takiego mesia i sie przerazisz jakim padlem jest twoja astra
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Feb 22 2013 08:43am
Quote (pezet44 @ 22 Feb 2013 15:35)
z tego co sie orientuje to czesci do tego mesia jest w chuj i do tego w smiesznych cenach
i tobie rowniez proponuje wsiasc do takiego mesia i sie przerazisz jakim padlem jest twoja astra


jezdzilem wygodniejszymi autami niz ten zabytek ;]
Go Back To Polska Topic List
Prev15225235245255261019Next
Add Reply New Topic New Poll