d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manchester United F.c
Prev1521522523524525775Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,830
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 3 2024 12:05pm
Quote (Helthalvstor @ Nov 3 2024 07:03pm)
A HEJTERZY CICHO B)


czekamy na koniec a nie się podniecamy w trakcie
Member
Posts: 4,832
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
Nov 3 2024 12:29pm
Wazny punkt wyszarpany w meczu z niewygodnym pzeciwnikiem :) jedziemy po mistrzostwo! B)
Member
Posts: 30,817
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Nov 3 2024 12:41pm
jestem niepocieszony. Nam należało się zwycięstwo :( jednak jest punk....coraz bliżej mistrzostwa B)
Member
Posts: 20,830
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 3 2024 01:05pm
To jednak nie trener był problemem
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 3 2024 01:11pm
Quote (PrzykraSprawa @ Nov 3 2024 08:05pm)
To jednak nie trener był problemem


Nawet jak wymienisz całą kadrę, to dalej będzie to manchester niestety.
Member
Posts: 35,059
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,573.57
Nov 3 2024 02:38pm
Jak dobrze pójdzie to za tydzień awansują z 13 na 15 miejsce
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 3 2024 04:48pm
Quote (funy @ Nov 3 2024 09:38pm)
Jak dobrze pójdzie to za tydzień awansują z 13 na 15 miejsce


Jak dobrze pójdzie, to w ogóle spadną.
Member
Posts: 4,832
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
Nov 3 2024 04:56pm
Quote (funy @ Nov 3 2024 09:38pm)
Jak dobrze pójdzie to za tydzień awansują z 13 na 15 miejsce


Quote (Cathan @ Nov 3 2024 11:48pm)
Jak dobrze pójdzie, to w ogóle spadną.


Man U ma tylko kilka punktow straty do czolowki tabeli :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Nov 3 2024 04:58pm
Quote (Helthalvstor @ Nov 3 2024 11:56pm)
Man U ma tylko kilka punktow straty do czolowki tabeli :)


Odwróć tabelę, menczester na czele :~)
Member
Posts: 30,817
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Nov 4 2024 08:26am
Co do Zirkzee to ja chcę jeszcze się wstrzymać z Jego osądzaniem i zobaczyć jak wkomponuje Go w zespół Amorim. Moim zdaniem ten chłopak nie wie co się dzieje na boisku, ponieważ jest wystawiany na tej nieszczęsnej dziewiątce, na której ewidentnie grać nie potrafi. Ten chłopak nie ma takiej dynamiki żeby wychodzić do prostopadłych piłek, co było widać gołym okiem. Te transfery lysego bajeranta mogą jeszcze w dłuższej perspektywie okazać się całkiem udane ( wiem jak to teraz brzmi :) ). Ja natomiast wierzę, że pod okiem prawdziwego fachowca to nawet i Anthony się odblokuje :) Zaryzykuję, a co mi tam :D

Pozdrawiam wszystkich sympatyków diabełków i życzę aby nadeszło w końcu to lepsze jutro B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1521522523524525775Next
Add Reply New Topic New Poll