d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15215225235245251019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Feb 21 2013 12:55pm
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 21 Feb 2013 15:01)
Jak mozna tak sie spuszczac na poszukiwanie starego, zardzewialego padla z przebiegiem kilkukrotnie wiekszym niz obwod ziemi i rocznikiem starym na tyle, ze zamiast dowodu rejestracyjnego powinien miec dowod osobisty.


Quote (bustersss @ 21 Feb 2013 18:59)
nie wydaje mni sie ze jest wygodniejsze.

kurwa wydalem ponad 5k na remont skrzyni i po 2 dniach znowu sie zjebala. nie mam pytan. oprocz tego przetarlem sobie w a6 caly bok wracajac do mechanika. mysle czy nie sprzedac tej jebanej skarbonki i nie przesiasc sie na bezawaryjna mazde 6 :<


EOT ;dddddd
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Feb 21 2013 12:58pm
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 21 Feb 2013 16:01)
Jak mozna tak sie spuszczac na poszukiwanie starego, zardzewialego padla z przebiegiem kilkukrotnie wiekszym niz obwod ziemi i rocznikiem starym na tyle, ze zamiast dowodu rejestracyjnego powinien miec dowod osobisty.


Czym się wozisz?
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Feb 21 2013 05:24pm
Quote (Rzoolberd @ 21 Feb 2013 19:58)
Czym się wozisz?


astra3

e: busters a gdzie ten remont robiles? jakas reklamacja wchodzi w gre? jakby moj mechanik cos "naprawil" a potem by sie to zjebalo to nawet bym nie musial sie prosic o poprawki bo sam by je zrobil
e2: 20letni mercedes wygodniejszy? a skad niby ta wygoda? przejedz sie jakas nowka to poczujesz nowke. Jak chcesz samochodu na lata, takiego, ktorego przekazesz synowi to spoko, mozna szukac jakiejs igly mercedesa, ja tam wole pojezdzic i sprzedac.

This post was edited by Yoshimitsu1_MoS on Feb 21 2013 05:27pm
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Feb 21 2013 06:26pm
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 22 Feb 2013 01:24)
astra3

e: busters a gdzie ten remont robiles? jakas reklamacja wchodzi w gre? jakby moj mechanik cos "naprawil" a potem by sie to zjebalo to nawet bym nie musial sie prosic o poprawki bo sam by je zrobil
e2: 20letni mercedes wygodniejszy? a skad niby ta wygoda? przejedz sie jakas nowka to poczujesz nowke. Jak chcesz samochodu na lata, takiego, ktorego przekazesz synowi to spoko, mozna szukac jakiejs igly mercedesa, ja tam wole pojezdzic i sprzedac.


Astra segment C i Ty mówisz o wygodzie?
Samochodem z segmentu mercedesa się "płynie" po drodze
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Feb 21 2013 08:31pm
Quote (bustersss @ 21 Feb 2013 18:59)
nie wydaje mni sie ze jest wygodniejsze.

kurwa wydalem ponad 5k na remont skrzyni i po 2 dniach znowu sie zjebala. nie mam pytan. oprocz tego przetarlem sobie w a6 caly bok wracajac do mechanika. mysle czy nie sprzedac tej jebanej skarbonki i nie przesiasc sie na bezawaryjna mazde 6 :<


zmien na A6 ale manuala

This post was edited by pezet44 on Feb 21 2013 08:31pm
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Feb 22 2013 04:51am
Quote (Rzoolberd @ 22 Feb 2013 01:26)
Astra segment C i Ty mówisz o wygodzie?
Samochodem z segmentu mercedesa się "płynie" po drodze



kurwa ale ta astra nawet dwoch lat nie ma a ten merc 20 lat
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Feb 22 2013 04:52am
Quote (Rzoolberd @ Feb 22 2013 02:26am)
Astra segment C i Ty mówisz o wygodzie?
Samochodem z segmentu mercedesa się "płynie" po drodze


komfort extra rzeczywiscie ale merc to nie to co kiedys niestety..



Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Feb 22 2013 04:55am
Quote (bustersss @ Feb 21 2013 05:59pm)
nie wydaje mni sie ze jest wygodniejsze.

kurwa wydalem ponad 5k na remont skrzyni i po 2 dniach znowu sie zjebala. nie mam pytan. oprocz tego przetarlem sobie w a6 caly bok wracajac do mechanika. mysle czy nie sprzedac tej jebanej skarbonki i nie przesiasc sie na bezawaryjna mazde 6 :<


to sie dopiero pierdoli.
do tego na drugie ma korozja.
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Feb 22 2013 05:07am
Quote (saszas @ 22 Feb 2013 11:55)
to sie dopiero pierdoli.
do tego na drugie ma korozja.


mazda6 tylko w benzynie, takie opinie slyszalem od posiadaczy dieslow
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Feb 22 2013 05:24am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 22 Feb 2013 12:51)
kurwa ale ta astra nawet dwoch lat nie ma a ten merc 20 lat


A co to ma do rzeczy?
Go Back To Polska Topic List
Prev15215225235245251019Next
Add Reply New Topic New Poll