d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15205215225235241019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Feb 19 2013 11:22am
Quote (Jefrey @ Feb 19 2013 05:26pm)


wrzucalem to juz w topicu kilka h temu ale zamkneli topa

Quote (Rzoolberd @ Feb 19 2013 05:38pm)
Noo
Dzięki temu też pewnie ładną sumke weźmie za to :D


grunt to potrafic sie sprzedac : )
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Feb 19 2013 01:28pm
Quote (Mentalista @ 19 Feb 2013 18:22)
wrzucalem to juz w topicu kilka h temu ale zamkneli topa


Pewnie zbyt duza ilosc nagromadzonego spamu.
Bo przeciez musi byc miejsce na tematy jak ktos zrobil kupe, kupil piwo albo hot or not.
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Feb 20 2013 07:12am
Quote (Mentalista @ Feb 19 2013 11:08am)


licz sie z tym, ze kupujesz starszy samochod, ktory tez eksponatem nie jest.
podejzewam, ze za jakis epicko utrzymany egzemplarz (jezeli taki w ogole jest na rynku) bedzie trzeba zaplacic duzo wiecej.
do tego samochodu bedziesz dorzucal i domyslam sie, ze nie beda to male sumy z racji wieku i znaczka na kierownicy :(

ja dalem sobie juz siana z wypierdalaniem hajsu za marke ;<
Member
Posts: 1,504
Joined: Feb 24 2011
Gold: 262.00
Feb 20 2013 12:57pm
Quote (Mentalista @ 19 Feb 2013 18:22)
wrzucalem to juz w topicu kilka h temu ale zamkneli topa



grunt to potrafic sie sprzedac : )


http://moto.***.pl/mercedes-benz-124-coupe-3-0-220km-gaz-full-opcja-i3046220002.html Ale rok.
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Feb 20 2013 03:15pm
Quote (Patrzaj @ Feb 20 2013 07:57pm)


3.0 weź daj spokój. Nie ma to jak montować k jetronicu montować gaz :D
I AUTOMAT : DDDDDDDd
2.2 tylko mnie interesuje a poza tym jeszcze 3.2 i 5.0 są dobre cuz elektroniczny wtrysk paliwa.

Quote (saszas @ Feb 20 2013 02:12pm)
licz sie z tym, ze kupujesz starszy samochod, ktory tez eksponatem nie jest.
podejzewam, ze  za jakis epicko utrzymany egzemplarz (jezeli taki w ogole jest na rynku) bedzie trzeba zaplacic duzo wiecej.
do tego samochodu bedziesz dorzucal i domyslam sie, ze nie beda to male sumy z racji wieku i znaczka na kierownicy :(

ja dalem sobie juz siana z wypierdalaniem hajsu za marke ;<


z W124 jest nieco inaczej, igiełkę idzie dorwać lekko ale nie z tym silnikiem, ponieważ są to najlepsze silniki beznynowe w tym samochodzi i ludzie sobie je trzymają a jeśli sprzedawają to cenią.
Za dobry stan takiego W124 z tym silnikiem trzeba dac 10k+

This post was edited by Mentalista on Feb 20 2013 03:17pm
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Feb 21 2013 05:29am
http://imageshack.us/g/1/10026409/
Kilka fotek tego W124 z Nysy


This post was edited by Mentalista on Feb 21 2013 05:31am
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Feb 21 2013 08:01am
Jak mozna tak sie spuszczac na poszukiwanie starego, zardzewialego padla z przebiegiem kilkukrotnie wiekszym niz obwod ziemi i rocznikiem starym na tyle, ze zamiast dowodu rejestracyjnego powinien miec dowod osobisty.
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Feb 21 2013 09:01am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Feb 21 2013 03:01pm)
Jak mozna tak sie spuszczac na poszukiwanie starego, zardzewialego padla z przebiegiem kilkukrotnie wiekszym niz obwod ziemi i rocznikiem starym na tyle, ze zamiast dowodu rejestracyjnego powinien miec dowod osobisty.


Może chodzi o to, ze te autko jest wygodniejsze od obecnie produkowanych A6tek i podobych samochodów a jeśli chodzi o niezawodność to przejeździ twoich 6 następnych samochodów razem wziętych typie.
Member
Posts: 1,504
Joined: Feb 24 2011
Gold: 262.00
Feb 21 2013 09:03am
Quote (Mentalista @ 21 Feb 2013 16:01)
Może chodzi o to, ze te autko jest wygodniejsze od obecnie produkowanych A6tek i podobych samochodów a jeśli chodzi o niezawodność to przejeździ twoich 6 następnych samochodów razem wziętych typie.


prawda! Polać mu.
Member
Posts: 21,335
Joined: Dec 13 2004
Gold: 1,234.00
Feb 21 2013 11:59am
Quote (Mentalista @ 21 Feb 2013 17:01)
Może chodzi o to, ze te autko jest wygodniejsze od obecnie produkowanych A6tek i podobych samochodów a jeśli chodzi o niezawodność to przejeździ twoich 6 następnych samochodów razem wziętych typie.


nie wydaje mni sie ze jest wygodniejsze.

kurwa wydalem ponad 5k na remont skrzyni i po 2 dniach znowu sie zjebala. nie mam pytan. oprocz tego przetarlem sobie w a6 caly bok wracajac do mechanika. mysle czy nie sprzedac tej jebanej skarbonki i nie przesiasc sie na bezawaryjna mazde 6 :<
Go Back To Polska Topic List
Prev15205215225235241019Next
Add Reply New Topic New Poll