Quote (Patrzaj @ Feb 20 2013 07:57pm)
3.0 weź daj spokój. Nie ma to jak montować k jetronicu montować gaz
I AUTOMAT : DDDDDDDd
2.2 tylko mnie interesuje a poza tym jeszcze 3.2 i 5.0 są dobre cuz elektroniczny wtrysk paliwa.
Quote (saszas @ Feb 20 2013 02:12pm)
licz sie z tym, ze kupujesz starszy samochod, ktory tez eksponatem nie jest.
podejzewam, ze za jakis epicko utrzymany egzemplarz (jezeli taki w ogole jest na rynku) bedzie trzeba zaplacic duzo wiecej.
do tego samochodu bedziesz dorzucal i domyslam sie, ze nie beda to male sumy z racji wieku i znaczka na kierownicy

ja dalem sobie juz siana z wypierdalaniem hajsu za marke ;<
z W124 jest nieco inaczej, igiełkę idzie dorwać lekko ale nie z tym silnikiem, ponieważ są to najlepsze silniki beznynowe w tym samochodzi i ludzie sobie je trzymają a jeśli sprzedawają to cenią.
Za dobry stan takiego W124 z tym silnikiem trzeba dac 10k+
This post was edited by Mentalista on Feb 20 2013 03:17pm