Dzwoniłem.
Kolejna "igiełka"...
Wypytałem o wszystko i ma kilka "małych wrzodów", ugadałem się z nim, że pośle mi fotki tych wrzodów i elementów. Jeśli będzie to tylko do poprawek to będzie szło się przejechać na jazdę próbną.
Drugi właściciel w polsce, ogólnie trzeci właściciel, auto sporwadzone z berlina, 250k przebiegu.
Trochę lipa, że tylne szyby korbotronik

ale za to dorzuca w cenie drugi komplet alufelg do tego pewnie jeszcze kilka setek szłoby utargować ale chuj nie napalam się, najpierw trzeba by te autko zobaczyć. Jutro mi pośle fotki to może się ugadam na jazdę próbną.
This post was edited by Mentalista on Feb 19 2013 09:08am