d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev15195205215225231019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Feb 19 2013 07:02am
Quote (Mentalista @ 19 Feb 2013 13:45)
wiśniowy metalik jest jedynym z "żywych" kolorów który mi się podoba na W124. Do tego czerń, grafit, i srebrny ofc.



No właśnie o tym samym pomyślałem + tylko 124 km spod mojego domu.

e/ 124 km to musi być jakiś znak :o


dzwoń

/e:
Quote (Bart3k @ 19 Feb 2013 14:03)
ciesz sie, ze nie 123 xd


śmiechłem ;d

This post was edited by Damundo on Feb 19 2013 07:21am
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Feb 19 2013 07:03am
Quote (Mentalista @ Feb 19 2013 12:45pm)
wiśniowy metalik jest jedynym z "żywych" kolorów który mi się podoba na W124. Do tego czerń, grafit, i srebrny ofc.



No właśnie o tym samym pomyślałem + tylko 124 km spod mojego domu.

e/ 124 km to musi być jakiś znak :o


ciesz sie, ze nie 123 xd
Member
Posts: 14,262
Joined: Jul 9 2009
Gold: 0.11
Feb 19 2013 07:21am
Quote (Mentalista @ Feb 19 2013 12:10am)
no szkoda. Ale trzeba jezdzic i ryzykowac bo inacziej nie kupie...


Eh powiem Ci troche pizda z tego typka, myslal ze jakis pionek podjedzie ale sie przeliczyl. Odnosil sie z szacunkiem i nie bylo spin wiec olalem to i obrocilem sie na piecie i pojechalem



dlatego olalem to


i tak bys gowno zrobil
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Feb 19 2013 07:58am
Quote (Damundo @ Feb 19 2013 02:02pm)
dzwoń

/e:


śmiechłem ;d


dzis albo jutro zadzwonie.

Quote (FrogI @ Feb 19 2013 02:21pm)
i tak bys gowno zrobil


milo mi, ze wczytales sie w tekst ale twoich wypocin czytac nie bede wieszaczku
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
Feb 19 2013 08:57am
Dzwoniłem.
Kolejna "igiełka"...
Wypytałem o wszystko i ma kilka "małych wrzodów", ugadałem się z nim, że pośle mi fotki tych wrzodów i elementów. Jeśli będzie to tylko do poprawek to będzie szło się przejechać na jazdę próbną.
Drugi właściciel w polsce, ogólnie trzeci właściciel, auto sporwadzone z berlina, 250k przebiegu.
Trochę lipa, że tylne szyby korbotronik :( ale za to dorzuca w cenie drugi komplet alufelg do tego pewnie jeszcze kilka setek szłoby utargować ale chuj nie napalam się, najpierw trzeba by te autko zobaczyć. Jutro mi pośle fotki to może się ugadam na jazdę próbną.

This post was edited by Mentalista on Feb 19 2013 09:08am
Member
Posts: 3,106
Joined: Aug 9 2010
Gold: 0.00
Feb 19 2013 10:26am
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Feb 19 2013 10:32am
Quote (Jefrey @ Feb 19 2013 05:26pm)


dobry tuning
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Feb 19 2013 10:33am
Quote (Jefrey @ 19 Feb 2013 18:26)


:D
mają ludzie pomysły
Member
Posts: 3,106
Joined: Aug 9 2010
Gold: 0.00
Feb 19 2013 10:36am
Quote (Rzoolberd @ 19 Feb 2013 18:33)
:D
mają ludzie pomysły



Ale jak widzę takie aukcje sama gęba się uśmiecha
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Feb 19 2013 10:38am
Quote (Jefrey @ 19 Feb 2013 18:36)
Ale jak widzę takie aukcje sama gęba się uśmiecha


Noo
Dzięki temu też pewnie ładną sumke weźmie za to :D
Go Back To Polska Topic List
Prev15195205215225231019Next
Add Reply New Topic New Poll