d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna 2 > Oficjalny Repost
Prev151525354551879Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 23 2014 02:55pm
Troche zalosne te klotnie internetowych kibicow jedynych dwoch Hiszpanskich klubow, ktorzy nie byli dalej na zachod Europy niz Poznan.
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Dec 23 2014 03:32pm
Quote (Pozer @ Dec 23 2014 10:55pm)
Troche zalosne te klotnie internetowych kibicow jedynych dwoch Hiszpanskich klubow, ktorzy nie byli dalej na zachod Europy niz Poznan.
To jak z toba i anglia. :)

Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 23 2014 06:35pm
Quote (hehehehehe @ Dec 23 2014 09:32pm)
To jak z toba i anglia. :)


Nie ma co dyskutowac z typem, ktory nigdy nie pojechal na wyjazd swojej druzyny ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Dec 23 2014 07:13pm
Quote (Pozer @ Dec 23 2014 10:55pm)
Troche zalosne te klotnie internetowych kibicow jedynych dwoch Hiszpanskich klubow, ktorzy nie byli dalej na zachod Europy niz Poznan.


No tak bo Ty napierdalasz na każdy mecz United hipokryto. Ach nie, czekaj, byłeś na 4 meczach w całym swoim marnym życiu. No kurwa świetnie, wielki kibicu. Kup sobie jeszcze więcej czapek, krawatów czy innych chuja wartych gówien którymi ośmieszasz ten klub.

This post was edited by Pito on Dec 23 2014 07:14pm
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 24 2014 01:52am
Quote (Pito @ Dec 24 2014 01:13am)
No tak bo Ty napierdalasz na każdy mecz United hipokryto. Ach nie, czekaj, byłeś na 4 meczach w całym swoim marnym życiu. No kurwa świetnie, wielki kibicu. Kup sobie jeszcze więcej czapek, krawatów czy innych chuja wartych gówien którymi ośmieszasz ten klub.
Czyli zawsze jest to 4 wiecej meczy.

Ale i tak o czym tu rozmawiac z kims dla kogo "kibicowanie" zaczyna sie i konczy na wyzywaniu przeciwnych druzyn, osobiscie niezbyt mnie interesujesz, ale ludzie twojego pokroju to jeden z glowych powodow dla ktorego polska pilka nozna jest taka zacofana.

Czekam na wiecej atakow na moja osobe, im wiecej przeklenst tym lepiej, moze jeszcze jakas przyspiewke wymyslisz.
Member
Posts: 5,695
Joined: Aug 20 2012
Gold: 0.07
Dec 24 2014 02:06am
jaki klub tacy kibice. jesli kibic ma ajfona, makbooka, gra w football managera a sylwestra spedza z jsp to nawet nie trzeba komentarza.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 24 2014 03:02am
Quote (Pozer @ Dec 24 2014 07:52am)

Ale i tak o czym tu rozmawiac z kims dla kogo "kibicowanie" zaczyna sie i konczy na wyzywaniu przeciwnych druzyn


Napisal typ, dla ktorego kibicowania zaczyna sie i konczy na blaznowaniu na forum internetowym.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Dec 24 2014 03:17am
Quote (Gdzie_jest_krzysz @ Dec 24 2014 08:06am)
jaki klub tacy kibice. jesli kibic ma ajfona, makbooka, gra w football managera a sylwestra spedza z jsp to nawet nie trzeba komentarza.


najlepsza gra

This post was edited by KinderKorwinista on Dec 24 2014 03:22am
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Dec 24 2014 11:35am
Quote (Pozer @ Dec 24 2014 09:52am)
Czyli zawsze jest to 4 wiecej meczy.

Ale i tak o czym tu rozmawiac z kims dla kogo "kibicowanie" zaczyna sie i konczy na wyzywaniu przeciwnych druzyn, osobiscie niezbyt mnie interesujesz, ale ludzie twojego pokroju to jeden z glowych powodow dla ktorego polska pilka nozna jest taka zacofana.

Czekam na wiecej atakow na moja osobe, im wiecej przeklenst tym lepiej, moze jeszcze jakas przyspiewke wymyslisz.


W dupie byłeś, gówno widziałeś.

This post was edited by Pito on Dec 24 2014 11:35am
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Go Back To Polska Topic List
Prev151525354551879Next
Add Reply New Topic New Poll