Quote (Pito @ Dec 24 2014 01:13am)
No tak bo Ty napierdalasz na każdy mecz United hipokryto. Ach nie, czekaj, byłeś na 4 meczach w całym swoim marnym życiu. No kurwa świetnie, wielki kibicu. Kup sobie jeszcze więcej czapek, krawatów czy innych chuja wartych gówien którymi ośmieszasz ten klub.
Czyli zawsze jest to 4 wiecej meczy.
Ale i tak o czym tu rozmawiac z kims dla kogo "kibicowanie" zaczyna sie i konczy na wyzywaniu przeciwnych druzyn, osobiscie niezbyt mnie interesujesz, ale ludzie twojego pokroju to jeden z glowych powodow dla ktorego polska pilka nozna jest taka zacofana.
Czekam na wiecej atakow na moja osobe, im wiecej przeklenst tym lepiej, moze jeszcze jakas przyspiewke wymyslisz.