d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev1515253545582Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Feb 14 2014 07:56am
Quote (Grigo @ Feb 14 2014 03:55pm)
a propos czułości to zwiększyłem czułość na maxa i gra mi się lepiej :)
To nic dzinwego ze nie mozesz headshoota jebnac. xD Wiekszosc graczy ktora otwiera na serwerze tabele typu 42:3 etc gra w jakim pojezdzie ciagle typu f16 lub jest snajperem. Rzadko można znalezc dobrego gracza close combat.

This post was edited by hehehehehe on Feb 14 2014 07:57am
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 14 2014 07:57am
Quote (hehehehehe @ Feb 14 2014 03:56pm)
To nic dzinwego ze nie mozesz headshoota jebnac. xD Wiekszosc graczy ktora otwiera na serwerze tabele typu 42:3 etc gra w jakim pojezdzie ciagle typu f16 lub jest snajperem.


ja tag gram
scout chopper przed nerfem robilo sie 45/0 na 800 ticketach hainan resort, ale splash dmg dostal nerfa :(
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Feb 14 2014 08:01am
Quote (Unsatiable @ Feb 14 2014 03:57pm)
ja tag gram
scout chopper przed nerfem robilo sie 45/0 na 800 ticketach hainan resort, ale splash dmg dostal nerfa :(
Jak sie ogarnia sterowanie to jest sie niezniszczalnym :D Jak ten typ: http://www.youtube.com/watch?v=TeRaOadQmuc

Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 14 2014 08:06am
Quote (hehehehehe @ Feb 14 2014 04:01pm)
Jak sie ogarnia sterowanie to jest sie niezniszczalnym :D Jak ten typ: http://www.youtube.com/watch?v=TeRaOadQmuc


Normalnie dla beczki sobie często latam pod mostami, przez punkt C na fabryce 311 itp. Możemy pograć razem ja jako pilot i dwóch do naprawy. Za asysty i naprawianie będzie w chuj więcej expa niż podczas biegania solo. W close combat tez mozna mieć dobre staty :)
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Feb 14 2014 08:07am
Quote (Unsatiable @ Feb 14 2014 04:06pm)
Normalnie dla beczki sobie często latam pod mostami, przez punkt C na fabryce 311 itp. Możemy pograć razem ja jako pilot i dwóch do naprawy. Za asysty i naprawianie będzie w chuj więcej expa niż podczas biegania solo. W close combat tez mozna mieć dobre staty :)
Czekam od dwuch dni na ciebie i zawsze mnie olewasz. :mad:

Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Feb 14 2014 08:08am
Tylko jako infantry trzeba być spryciarzem.pl i robić sneaky plejsy
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Feb 14 2014 09:50am
Sztorm na Paracelach - fajna mapka ale brkuje polaczen miedzy wyspami i samochoduw xD
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 14 2014 09:55am
ja atm gram na silk road - jedwabny szlak, dominacja. Znalazlem serwer, gdzie nei grająsame 110 lvls i często mam score w top3/5 :D
Fajny exp i przyjemna gierka, polecam
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Feb 14 2014 10:04am
Quote (Grigo @ Feb 14 2014 05:55pm)
ja atm gram na silk road - jedwabny szlak, dominacja. Znalazlem serwer, gdzie nei grająsame 110 lvls i często mam score w top3/5 :D
Fajny exp i przyjemna gierka, polecam
8/32 graczy/10


e/ to patryg <_<

This post was edited by hehehehehe on Feb 14 2014 10:09am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Feb 14 2014 10:09am
Quote (hehehehehe @ 14 Feb 2014 17:04)
8/32 graczy/10


what?
Go Back To Polska Topic List
Prev1515253545582Next
Add Reply New Topic New Poll