d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Neverwinter > Temat Oficjalny
Prev1515253545586Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 16 2013 03:13am
w jakiej gildii teraz wiekszosc gra tyypy
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
May 16 2013 03:13am
Quote (Lander @ May 16 2013 11:13am)
w jakiej gildii teraz wiekszosc gra tyypy


ja gram z OneMoreRep i Kips0nem w Health Potion
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
May 16 2013 03:13am
Quote (Lander @ 16 May 2013 10:13)
w jakiej gildii teraz wiekszosc gra tyypy


healthpotion.pl
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 16 2013 03:27am
Warunkiem przynależności jest korzystanie z komunikatora Teamspeak. (Kliknij, aby pobrać)

meh
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
May 16 2013 03:28am
Quote (Lander @ May 16 2013 10:27am)
Warunkiem przynależności jest korzystanie z komunikatora Teamspeak. (Kliknij, aby pobrać)

meh


nie wstydz sie, na pewno cie zaakceptuja! kazdy jest na swoj sposob piekny i wyjatkowy
przynajmniej tak mi mama mowila
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 16 2013 03:32am
Quote (TardekTJK @ May 16 2013 11:28am)
nie wstydz sie, na pewno cie zaakceptuja! kazdy jest na swoj sposob piekny i wyjatkowy
przynajmniej tak mi mama mowila


nie mialem jeszcze mutacji i wo gule wyjdzie ze jestem kobieta

/e typy jak bedzie dungeonowy event to szalonego smoka ktos chce zrobic? Helmu potrzebuje a z pugiem ciezko

This post was edited by Lander on May 16 2013 03:51am
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
May 16 2013 05:33am
Quote (Lander @ May 16 2013 11:27am)
Warunkiem przynależności jest korzystanie z komunikatora Teamspeak. (Kliknij, aby pobrać)

meh


no jezt spoko raidy i wo gule
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 16 2013 06:06am
pograłbym ale rołdze walonce za 30k na arenach, wizzy wypierdalające moby za tekstury i inne klasy onehitujące bosów
znudziło mi się
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
May 16 2013 06:07am
Quote (1970 @ 16 May 2013 13:06)
pograłbym ale rołdze walonce za 30k na arenach, wizzy wypierdalające moby za tekstury i inne klasy onehitujące bosów
znudziło mi się


tylko ze ten daily rogala ma chyba ze 2 sekundowa animacje i nawet typ z 3 chromosomami jest w stanie to dodge'owac
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 16 2013 06:14am
Quote (1970 @ May 16 2013 02:06pm)
pograłbym ale rołdze walonce za 30k na arenach, wizzy wypierdalające moby za tekstury i inne klasy onehitujące bosów
znudziło mi się


co
Go Back To Polska Topic List
Prev1515253545586Next
Add Reply New Topic New Poll