☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Neverwinter > Temat Oficjalny
Prev
1
51
52
53
54
55
86
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 14873
Replies: 850
Track Topic
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#521
May 16 2013 03:13am
w jakiej gildii teraz wiekszosc gra tyypy
Unsatiable
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold
:
70.74
Warn: 10%
#522
May 16 2013 03:13am
Quote (Lander @ May 16 2013 11:13am)
w jakiej gildii teraz wiekszosc gra tyypy
ja gram z OneMoreRep i Kips0nem w Health Potion
OneMoreRep
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold
:
0.00
Warn: 70%
#523
May 16 2013 03:13am
Quote (Lander @ 16 May 2013 10:13)
w jakiej gildii teraz wiekszosc gra tyypy
healthpotion.pl
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#524
May 16 2013 03:27am
Warunkiem przynależności jest korzystanie z komunikatora Teamspeak. (Kliknij, aby pobrać)
meh
TardekTJK
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold
:
0.00
Warn: 80%
#525
May 16 2013 03:28am
Quote (Lander @ May 16 2013 10:27am)
Warunkiem przynależności jest korzystanie z komunikatora Teamspeak. (Kliknij, aby pobrać)
meh
nie wstydz sie, na pewno cie zaakceptuja! kazdy jest na swoj sposob piekny i wyjatkowy
przynajmniej tak mi mama mowila
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#526
May 16 2013 03:32am
Quote (TardekTJK @ May 16 2013 11:28am)
nie wstydz sie, na pewno cie zaakceptuja! kazdy jest na swoj sposob piekny i wyjatkowy
przynajmniej tak mi mama mowila
nie mialem jeszcze mutacji i wo gule wyjdzie ze jestem kobieta
/e typy jak bedzie dungeonowy event to szalonego smoka ktos chce zrobic? Helmu potrzebuje a z pugiem ciezko
This post was edited by Lander on May 16 2013 03:51am
Unsatiable
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold
:
70.74
Warn: 10%
#527
May 16 2013 05:33am
Quote (Lander @ May 16 2013 11:27am)
Warunkiem przynależności jest korzystanie z komunikatora Teamspeak. (Kliknij, aby pobrać)
meh
no jezt spoko raidy i wo gule
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#528
May 16 2013 06:06am
pograłbym ale rołdze walonce za 30k na arenach, wizzy wypierdalające moby za tekstury i inne klasy onehitujące bosów
znudziło mi się
OneMoreRep
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold
:
0.00
Warn: 70%
#529
May 16 2013 06:07am
Quote (1970 @ 16 May 2013 13:06)
pograłbym ale rołdze walonce za 30k na arenach, wizzy wypierdalające moby za tekstury i inne klasy onehitujące bosów
znudziło mi się
tylko ze ten daily rogala ma chyba ze 2 sekundowa animacje i nawet typ z 3 chromosomami jest w stanie to dodge'owac
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#530
May 16 2013 06:14am
Quote (1970 @ May 16 2013 02:06pm)
pograłbym ale rołdze walonce za 30k na arenach, wizzy wypierdalające moby za tekstury i inne klasy
onehitujące bosów
znudziło mi się
co
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
51
52
53
54
55
86
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact