d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev15152535455412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,302
Joined: Jul 19 2009
Gold: 8,496.00
Nov 19 2012 06:42am
Quote (Bozia @ Nov 19 2012 01:24pm)
jakich addonów używacie? potrzebuję czegoś, co pomoże w pve


Dbm/recount/healbot to zależy :) kim grasz jako kto itp
Member
Posts: 15,149
Joined: Jan 13 2007
Gold: 165.58
Nov 19 2012 06:50am
Quote (Bozia @ Nov 19 2012 12:24pm)
jakich addonów używacie? potrzebuję czegoś, co pomoże w pve


różnie, rogue rogue, pally power, dmb, accionera itp. to zalezy co gdzie i jak.
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Nov 19 2012 07:03am
Quote (Saimon666 @ 19 Nov 2012 14:42)
Dbm/recount/healbot  to zależy :) kim grasz jako kto itp


głównie dps/heal
Member
Posts: 15,149
Joined: Jan 13 2007
Gold: 165.58
Nov 19 2012 07:34am
Quote (Bozia @ Nov 19 2012 01:03pm)
głównie dps/heal


proponuje strone www.trucizna.com tam masz tego do bólu.
Wystarczy przetłumaczyc.
Member
Posts: 2,470
Joined: Jan 27 2009
Gold: 0.00
Nov 19 2012 07:41am
Quote (Bozia @ 19 Nov 2012 14:03)
głównie dps/heal


power auras classic, bartender, forte, grid, dbm. nigdy nie healowałem w raidach, ale jak sie na altach w dungeonach bawiłem to healbota używałem.

kurwa, ale mnie kusi żeby zakupić sobie mopy i ponakurwiać, ale coś czuje, że moja matura ległaby w gruzach :cry:
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Nov 19 2012 08:10am
Quote (Bozia @ 19 Nov 2012 15:03)
głównie dps/heal


poszukaj na wow.curse.com
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Nov 19 2012 09:44am
Quote (Jasko @ 19 Nov 2012 15:41)
power auras classic, bartender, forte, grid, dbm. nigdy nie healowałem w raidach, ale jak sie na altach w dungeonach bawiłem to healbota używałem.

kurwa, ale mnie kusi żeby zakupić sobie mopy i ponakurwiać, ale coś czuje, że moja matura ległaby w gruzach :cry:


Quote (wilq1 @ 19 Nov 2012 15:34)
proponuje strone www.trucizna.com tam masz tego  do bólu.
Wystarczy przetłumaczyc.


dzięku :wub:
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Nov 19 2012 10:24am
wracam do interesu. 5 kont dzisiaj kupione :)
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 19 2012 10:33am
Quote (DzonyPe @ Nov 19 2012 04:24pm)
wracam do interesu. 5 kont dzisiaj kupione :)
Juz troche za pozno imo, ceny golda sa bardzo niskie.
Member
Posts: 2,268
Joined: Mar 7 2008
Gold: 1.00
Warn: 40%
Nov 19 2012 10:41am
ja dzisiaj kupuje wowa, prawdopodobnie
Go Back To Polska Topic List
Prev15152535455412Next
Add Reply New Topic New Poll