Quote (eGzO_o @ 8 Nov 2012 14:07)
Szukam osób do farmy kluczy i bicia uberow. Ja spokojnie mogę grać mp2-3. Ubery mp3-4. Ewentualnie farma a3 mp0. Gram ww barbem.
no ja za slaby jestem na act3

Jedynie grałem act1 na mp1 a i tak lekko nie było - skille wd mi uratowały zycie kilka razy

bez upgradu nie dam rady na takim mp cisnac na inferno

e: a o uberach nie wspomne
This post was edited by miton84 on Nov 8 2012 06:15am