d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Hardcore
Prev15152535455116Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Nov 8 2012 06:15am
Quote (eGzO_o @ 8 Nov 2012 14:07)
Szukam osób do farmy kluczy i bicia uberow. Ja spokojnie mogę grać mp2-3. Ubery mp3-4. Ewentualnie farma a3 mp0. Gram ww barbem.


no ja za slaby jestem na act3 :(
Jedynie grałem act1 na mp1 a i tak lekko nie było - skille wd mi uratowały zycie kilka razy :( bez upgradu nie dam rady na takim mp cisnac na inferno :(

e: a o uberach nie wspomne :lol:

This post was edited by miton84 on Nov 8 2012 06:15am
Member
Posts: 9,148
Joined: May 5 2006
Gold: 3.00
Nov 8 2012 07:27am
Jak grasz mp1 a1 to imo możesz próbować a3 mp0. Dużo więcej elit, mi się gra bardziej komfortowo. jak chcesz to możemy razem spróbować. Spokojnie damy radę.
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Nov 8 2012 07:34am
Quote (eGzO_o @ 8 Nov 2012 15:27)
Jak grasz mp1 a1 to imo możesz próbować a3 mp0. Dużo więcej elit, mi się gra bardziej komfortowo. jak chcesz to możemy razem spróbować. Spokojnie damy radę.


Jeżeli nie masz nic przeciwko to spróbować można :)
Jak wrócę do domu to się odezwe :)
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Nov 8 2012 05:05pm
Pierwszy przyzwoity drop ^^
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Nov 8 2012 05:31pm
Quote (miton84 @ Nov 9 2012 01:05am)
Pierwszy przyzwoity drop ^^
http://i46.tinypic.com/ztuc80.jpg


gratulacje, na HC taki shield to skarb ;)
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Nov 8 2012 11:47pm
Quote (miton84 @ 9 Nov 2012 01:05)
Pierwszy przyzwoity drop ^^
http://i46.tinypic.com/ztuc80.jpg


gratulacje :) nikt Ci tego nie kupi :P

e/ sry jednak kupi bo to HC xD

This post was edited by nerok on Nov 8 2012 11:48pm
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Nov 9 2012 03:47am
Quote (miton84 @ 9 Nov 2012 01:05)
Pierwszy przyzwoity drop ^^
http://i46.tinypic.com/ztuc80.jpg


Gzty :D w koncu stormik :P
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Nov 9 2012 03:49am
Quote (HavinGSeX @ 9 Nov 2012 11:47)
Gzty :D w koncu stormik :P


w akcie 3 dropnal zaraz na poczatku ^^

btw wizz zdechl :(
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Nov 9 2012 03:58am
Quote (miton84 @ Nov 9 2012 01:05am)
Pierwszy przyzwoity drop ^^
http://i46.tinypic.com/ztuc80.jpg


na HC to jest koks.
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Nov 9 2012 04:39am
Quote (miton84 @ 9 Nov 2012 11:49)
w akcie 3 dropnal zaraz na poczatku ^^

btw wizz zdechl :(


Ło kutfa :/ No to niedobrze :( No ale jak to wszyscy dobrze wiedzą w a3 najlepsze cukiereczki padają więc imo graj początek jak spokojnie dajesz rade bo
dropić tam może oj może, jakbys cos dla mojego monka znalazl to daj mi cynka :p :D
Go Back To Polska Topic List
Prev15152535455116Next
Add Reply New Topic New Poll