Quote (Kanzelos @ May 4 2012 12:29pm)
rozdawanie umiejętności i statystyk będzie wyglądać tak samo jak w becie ?
nie, tuz przed premiera wypierdola wszystko w kosmos i dadza tak ja kto byl ow d2
Quote (Peja @ May 4 2012 11:24am)
ile ma ta kolekcjonerska kosztowac?
mozna w empiku zamowic mhmh?
kolekcjonerka kolo 350