d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev151525354552670Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Apr 18 2012 06:24am
ide sprawdzic
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Apr 18 2012 06:26am
mejntens

Quote (EustachyMotyka @ Apr 18 2012 02:22pm)
najs, szkoda ze juz grauem i d3 jest penisowe


owszem

This post was edited by Lander on Apr 18 2012 06:26am
Member
Posts: 59,131
Joined: May 24 2007
Gold: 207,126.69
May 3 2012 09:50am
nie cale 2 tygodnie do premiery :drool:
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
May 3 2012 10:10am
Swoja droga zapowiada sie kozacko

Co myslicie o alternatywie dla matchmakingu? Bo wyglada na to, ze bedzie szlo robic ustawki "po staremu".
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
May 3 2012 01:12pm
z miesiac temu zamowilem juz d3, czekam tera na odbior osobisty ktory bedzei w dniu premiery badz 1-2 dni przed i pelen brak zycia realnego z mojej strony sie zalacza
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
May 3 2012 02:13pm
lol

krytycy d3 :bonk:

poza brakiem pvp all jest wyjebane

tylko brak zlotego napisu/unikuf
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 3 2012 02:15pm
Quote (rollen @ 3 May 2012 21:13)
lol

krytycy d3  :bonk:

poza brakiem pvp all jest wyjebane

tylko brak zlotego napisu/unikuf


brak klejnotu na czacie
Member
Posts: 10,250
Joined: Jun 10 2006
Gold: 0.00
May 4 2012 04:24am
ile ma ta kolekcjonerska kosztowac?
mozna w empiku zamowic mhmh?
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
May 4 2012 05:29am
rozdawanie umiejętności i statystyk będzie wyglądać tak samo jak w becie ?
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
May 4 2012 06:25am
Quote (Kanzelos @ May 4 2012 12:29pm)
rozdawanie umiejętności i statystyk będzie wyglądać tak samo jak w becie ?


nie, tuz przed premiera wypierdola wszystko w kosmos i dadza tak ja kto byl ow d2
Quote (Peja @ May 4 2012 11:24am)
ile ma ta kolekcjonerska kosztowac?
mozna w empiku zamowic mhmh?


kolekcjonerka kolo 350
Go Back To Polska Topic List
Prev151525354552670Next
Closed New Topic New Poll