d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev15152535455339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,272
Joined: Nov 20 2011
Gold: 975.00
Mar 7 2012 12:55pm
no rozdzielczość i wydajność to miażdży konkurencję, tegra czy terga może się schować, jaką nazwę obstawiacie? iPad HD iPad 2S iPad 3?
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Mar 7 2012 01:22pm
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Mar 7 2012 01:24pm
wszędzie The new iPad, a nowej nazwy nie podali.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Mar 7 2012 01:27pm
Czyli cena iPada 2 zostaje taka sama.
W sumie malo co stracilem nie czekajac na premiere nowego.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Mar 7 2012 01:31pm
Quote (Pozer @ 7 Mar 2012 21:27)
Czyli cena iPada 2 zostaje taka sama.
W sumie malo co stracilem nie czekajac na premiere nowego.


no, ipad 2 to nadal niezły kąsek.

ciekawe jak a5 z ipada 2 poradzi sobie z nowymi grami.

This post was edited by imnoise on Mar 7 2012 01:34pm
Member
Posts: 1,754
Joined: May 23 2010
Gold: 3,000.01
Mar 7 2012 01:35pm
Ja nie wymieniam mojego iPada 2 64GB na nowego, bo pewno znowu miesiacami bedzie trzeba czekac na jailbreak, a mimo tego ze retina, quad i kamera sa bardzo kuszace, to jednak nie warto wg mnie.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Mar 7 2012 02:46pm
o kurwa, dopiero teraz sie zorientowalem, ze to procesor dual core.
propaganda jak za komuny ;D
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Mar 8 2012 01:11pm
da sie jakos streamowac obraz ipada na tv nie uzywajac appletv?
Member
Posts: 20,383
Joined: Feb 11 2007
Gold: 470.00
Mar 8 2012 02:43pm
Ze względu na to że mój telefon całkiem padł zastanawiam sie nad kupnem iphone'a 4 i mam kilka pytań:
- czy nie ma problemów z eksportem zdjęć i filmów z telefonu na dysk zwykłego komputera (bo mam ipoda i itunes czesto sprawia różne problemy)
- czy moge korzystać z niego jako z "pendrive"
- czym dokładnie jest jailbrake
- dlazego iphone jest lepszy od np. galaxy s2 ?
z góry dziękuje za odp
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Mar 8 2012 03:15pm
Quote (Styczenx1600 @ 8 Mar 2012 22:43)
Ze względu na to że mój telefon całkiem padł zastanawiam sie nad kupnem iphone'a 4 i mam kilka pytań:
- czy nie ma problemów z eksportem zdjęć i filmów z telefonu na dysk zwykłego komputera (bo mam ipoda i itunes czesto sprawia różne problemy)
- czy moge korzystać z niego jako z "pendrive"
- czym dokładnie jest jailbrake
- dlazego iphone jest lepszy od np. galaxy s2 ?
z góry dziękuje za odp



w ipadzie mozna kupic przejsciowke na allegro + jailbreak + aplikacja iFile. w ten sposob mozna podlaczyc pendrive czy dysk. mozliwe, ze da sie tez w druga strone i pc wykryje pamiec przenosna.

e/ no i iphone oraz ipad maja to samo zlacze raczej.
ale glowy nie dam sobie uciac, niech wypowie sie posiadacz tego sprzetu :(

This post was edited by imnoise on Mar 8 2012 03:16pm
Go Back To Polska Topic List
Prev15152535455339Next
Add Reply New Topic New Poll