Quote (Styczenx1600 @ 8 Mar 2012 22:43)
Ze względu na to że mój telefon całkiem padł zastanawiam sie nad kupnem iphone'a 4 i mam kilka pytań:
- czy nie ma problemów z eksportem zdjęć i filmów z telefonu na dysk zwykłego komputera (bo mam ipoda i itunes czesto sprawia różne problemy)
- czy moge korzystać z niego jako z "pendrive"
- czym dokładnie jest jailbrake
- dlazego iphone jest lepszy od np. galaxy s2 ?
z góry dziękuje za odp
w ipadzie mozna kupic przejsciowke na allegro + jailbreak + aplikacja iFile. w ten sposob mozna podlaczyc pendrive czy dysk. mozliwe, ze da sie tez w druga strone i pc wykryje pamiec przenosna.
e/ no i iphone oraz ipad maja to samo zlacze raczej.
ale glowy nie dam sobie uciac, niech wypowie sie posiadacz tego sprzetu
This post was edited by imnoise on Mar 8 2012 03:16pm