d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev15152535455211Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 282
Joined: Oct 5 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 26 2011 07:51am
Quote (markov @ Oct 26 2011 03:49pm)
To akurat racja, bo bez overdrive, na 6850 gra na high w 1080p nawet sie nie zajaknela przez cala kampanie, a miejscami byly ku temu powody.


milo mi to slyszec :)
ja sprawdze jutro jak to lata, ale na multi singla raczej nie wlacze
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Oct 26 2011 07:55am
Quote (Specjalista @ 26 Oct 2011 15:51)
milo mi to slyszec :)
ja sprawdze jutro jak to lata, ale na multi singla raczej nie wlacze


Grałem w singla może 2 godziny i tak mnie wkurwił, że usnąć nie mogłem ;)
Wcześniej ciupałem troche w Just Cause 2, tam mogłem robić wszystko co mi wpadło do głowy, żeby wykonać misje, a w BF3? Jak mam kogoś rozwalić karabinem zainstalowanym na Hummerze, który stoi gdzieś z boku to musze go zastrzelić właśnie tym karabinem i koniec, kropka. Bo tak sobie ktoś postanowił.
Niby to normalne w dzisiejszych grach, ale bardzo mnie to denerwuje.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Oct 26 2011 08:05am
Quote (Specjalista @ 26 Oct 2011 15:21)
o kurde,
jak ci to chodzi?


daje rade
Quote (imnoise @ 26 Oct 2011 15:21)
pewnie w 800x600


1600x900 właściwie

This post was edited by EustachyMotyka on Oct 26 2011 08:06am
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Oct 26 2011 08:42am
trololo
czy to każdemu wyskoczyło, że dopiero można odpalić grę od daty premiery?
Banned
Posts: 282
Joined: Oct 5 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 26 2011 08:44am
Quote (mysk8er @ Oct 26 2011 04:42pm)
trololo
czy to każdemu wyskoczyło, że dopiero można odpalić grę od daty premiery?


tak, btw o ktorej ja odblokuja?
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Oct 26 2011 08:46am
Quote (Specjalista @ Oct 26 2011 04:44pm)
tak, btw o ktorej ja odblokuja?


od 0:00 myślę, jak nie to od 1:00
Banned
Posts: 282
Joined: Oct 5 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 26 2011 08:47am
Quote (mysk8er @ Oct 26 2011 04:46pm)
od 0:00 myślę, jak nie to od 1:00


nie pisze u ciebie jak chcesz odpalic?
ja narazie nie instalowalem
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Oct 26 2011 08:48am
Quote (Specjalista @ Oct 26 2011 04:47pm)
nie pisze u ciebie jak chcesz odpalic?
ja narazie nie instalowalem


Data premiery Twojej gry to: 27 październik 2011, 01:00

This post was edited by mysk8er on Oct 26 2011 08:52am
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Oct 26 2011 10:22am
gram na multi od wczoraj, co prawda na konsoli
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 26 2011 10:23am
Quote (fro5tbite @ 26 Oct 2011 18:22)
gram na multi od wczoraj, co prawda na konsoli


umieraj
Go Back To Polska Topic List
Prev15152535455211Next
Add Reply New Topic New Poll