d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev15152535455805Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold: 206.67
Warn: 30%
Apr 18 2011 04:23am
Quote (kacperq @ Apr 18 2011 12:21pm)
no ale jesli mówi o tych pierwszych to zaden nie jedzie ponad 20km/h


:cry: no właśnie nie jedzie :cry:
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 18 2011 04:23am
Quote (zuoozuoo @ 18 Apr 2011 12:23)
:cry: no właśnie nie jedzie :cry:


Czego się spodziewałeś? Czołgów jeżdżących niczym auta w NFS? ;D
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Apr 18 2011 04:23am
Quote (kacperq @ Apr 18 2011 10:21am)
no ale jesli mówi o tych pierwszych to zaden nie jedzie ponad 20km/h


z tego co pamietam to niektóre t2-t3 popylają po 50/h.
A potem ciężkie to im dalej tym wolniej ; c Nie licząc jakiś pobocznych alternatyw i t10.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 18 2011 04:24am
nic pograc nie mozna bo daje mnie ciagle na mapy do kampienia...
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Apr 18 2011 04:24am
Przejedź się BT-2, zapierdziela jak perszing z tych początkowych ;)
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold: 206.67
Warn: 30%
Apr 18 2011 04:26am
Quote (Phrarr @ Apr 18 2011 12:23pm)
Czego się spodziewałeś? Czołgów jeżdżących niczym auta w NFS? ;D


nie, ale jednak wolny czołg + spore mapy = pokonywanie 15 minut mapy na przełaj tylko po to, zeby cie ktoś rozpierdolił :cry: a do czatowania na wrogów nie mam cierpliwości :cry:
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 18 2011 04:27am
Quote (xxxRedxxx @ Apr 18 2011 10:23am)
z tego co pamietam to niektóre t2-t3 popylają po 50/h.
A potem ciężkie to im dalej tym wolniej ; c Nie licząc jakiś pobocznych alternatyw i t10.


Quote (VolveR @ Apr 18 2011 10:24am)
Przejedź się BT-2, zapierdziela jak perszing z tych początkowych ;)


ale on ma t1 jeszcze :) t2 t3 z lekkich sa szybkie w chuj
Member
Posts: 2,206
Joined: Feb 22 2006
Gold: 104.73
Apr 18 2011 04:36am
Quote (zuoozuoo @ 18 Apr 2011 12:26)
nie, ale jednak wolny czołg + spore mapy = pokonywanie 15 minut mapy na przełaj tylko po to, zeby cie ktoś rozpierdolił :cry: a do czatowania na wrogów nie mam cierpliwości :cry:


Bierzesz dowolny z pierwszych czołgów, wyjeżdżasz na środek mapy, rozwalają Cię, wychodzisz, bierzesz kolejny czołg i powtarzasz manewr przez kilka map aż możesz kupić ruski BT-2 i wreszcie zacząć cieszyć się grą. ^^

/e:
ofc nie mówię, żebyś bezmyślnie dawał się od razu niszczyć. w trakcie takich rushów udało mi się nawet do 3 czołgów przeciwnika dojechać i dalej jest to mój drugi najlepszy wynik. ^^

This post was edited by urborg on Apr 18 2011 04:39am
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Apr 18 2011 04:42am
kurwa ale chujowe sa te czolgi na samym poczatku ;/


e/ jakim grac na samym poczatku i co robic potem

This post was edited by Wujekmisza on Apr 18 2011 04:43am
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 18 2011 04:42am
Quote (Wujekmisza @ 18 Apr 2011 12:42)
kurwa ale chujowe sa te czolgi na samym poczatku ;/


ameryke odkryłeś :mellow:
Go Back To Polska Topic List
Prev15152535455805Next
Add Reply New Topic New Poll