Quote (zuoozuoo @ 18 Apr 2011 12:26)
nie, ale jednak wolny czołg + spore mapy = pokonywanie 15 minut mapy na przełaj tylko po to, zeby cie ktoś rozpierdolił

a do czatowania na wrogów nie mam cierpliwości

Bierzesz dowolny z pierwszych czołgów, wyjeżdżasz na środek mapy, rozwalają Cię, wychodzisz, bierzesz kolejny czołg i powtarzasz manewr przez kilka map aż możesz kupić ruski BT-2 i wreszcie zacząć cieszyć się grą. ^^
/e:
ofc nie mówię, żebyś bezmyślnie dawał się od razu niszczyć. w trakcie takich rushów udało mi się nawet do 3 czołgów przeciwnika dojechać i dalej jest to mój drugi najlepszy wynik. ^^
This post was edited by urborg on Apr 18 2011 04:39am