Quote (maxkarim @ 31 Aug 2012 17:44)
http://www.techfanatyk.net/wp-content/uploads/2010/05_390/4s.jpg
http://www.techfanatyk.net/recenzja-akg-k390-nc/dzisiaj przyszły kurierem
hehe
jedne z najdroższych słuchawek od akg i jedyne słuchawki dokanałowe z modułem tłumienia ANC dostępne na rynku.
Sluchawki spoko ale z tym "jedne z najdrozszych" tos ladnie polecial bo hi-end w wykonaniu akg zaczyna sie od 3-4k

Te twoje sa rozpatrywane w kategoriach budzetowe albo do 100$
