d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev15152535455966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Apr 28 2011 11:59am
Quote (imnoise @ 28 Apr 2011 11:18)
gdzie ty kupiles hd2 za 500zl?  :blink:

Od znajomego. 500 zł za telefon z kartą 16 GB.

Quote (IHateEverythingAboutYou @ 28 Apr 2011 17:28)
Ma ktos jakies doswiadczenie z tabletami? Ostatnimi czasy myslalem nad zakupem 8-10 calowego tebletu, niestety na allegro tego strasznie duzo jest (w wiekszosci jakies no name'y chinskie). Jest jakas sensowna opcja w miare przyzwoitej cenie?

Ile masz na to kasy? Jest Galaxy Tab czy iPad od ok. 1000 zł, a co do 3 razy tańszej chińszczyzny to czasem da się kupić coś fajnego. Musiałbyś poczytać android.com.pl albo xda-dev, żeby ogarnąć, który z nich warty jest zainteresowania, bo producenci potrafią kłamać podając dane techniczne.
Ja myślę nad zamówieniem czegoś taniego z Chin, jak będę miał więcej czasu to sam właśnie zabiorę się za czytanie.

Chodził mi po głowie jakiś tablet w okolicy właśnie 1000-1200 zł, ale stwierdzam, że to troche bezużyteczne. Przecież za tyle pieniędzy można spokojnie kupić netbooka. Tabletu do kieszeni nie wezmę, czyli noszę go wtedy, kiedy mam ze sobą plecak, więc równie dobrze moge wziąć komputer. Co prawda tablety i netbooki są troszke do czego innego, ale w praktyce wydanie 1000 zł na coś takiego w tym momencie nie wydaje mi się być dobrym pomysłem.

Będę myślał właśnie nad jakimś tanim urządzeniem do 300-400 zł. Teraz dolar ostro idzie w dół, więc będzie te 30-40 zł taniej niż przed dwoma miesiącami.

Myślałem też przez kilka dni nad zamówieniem Asus-a Transformer z USA (tego z podpinaną klawiaturą, ale ja zamówiłbym na razie bez klawiatury), bo tam taniej niż w europie, ale nadal boje się, że do niczego mi się nie przyda :)
http://www.amazon.com/Transformer-TF101-A1-10-1-Inch-Tablet-Computer/dp/B004U78J1G/ref=sr_1_9?ie=UTF8&qid=1304013449&sr=8-9

This post was edited by toyo on Apr 28 2011 12:00pm
Member
Posts: 14,195
Joined: Jul 16 2008
Gold: 161.05
Apr 29 2011 08:26am
czołem, na majówkę chcę ruszyć stopem.
w trasie mogę mieć problem z dostępem do netu - jaki program do przeglądania map offline jest najlepszy?
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Apr 30 2011 12:55pm
od paru dni jestem posiadaczem androida na htc hd 2 :<

Code
http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=447&t=169086&hilit=gangstar


który link z 9 posta mam ściągnąć i jak go wgrać? :<
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Apr 30 2011 02:29pm
używany lub nowy telefon do 700 zł, jaki polecacie ? zależy mi na dużym dotykowym wyświetlaczu
Member
Posts: 40,570
Joined: Sep 24 2006
Gold: 1.43
May 6 2011 05:31am
siemano
jest jakis sposob na instalowanie aplikacji na karcie sd? czy tylko przenoszenie w menagerze aplikacji?
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
May 6 2011 05:33am
Quote (jaco_lbn @ 6 May 2011 13:31)
siemano
jest jakis sposob na instalowanie aplikacji na karcie sd? czy tylko przenoszenie w menagerze aplikacji?


jaka masz wersje androida?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 6 2011 05:35am
Od wczoraj mam ZTE blade, zainstalowałem CM7, ostatni dla gen 1 i mam problem. Przy ładowaniu przez komputer telefon się wyłącza a internet nic konkretnego mi nie chce powiedzieć. Halp

I druga sprawa, jaki soft warto zaintalowć jeśli nie CM7?
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
May 6 2011 06:25am
Quote (Lander @ 6 May 2011 13:35)
Od wczoraj mam ZTE blade, zainstalowałem CM7, ostatni dla gen 1 i mam problem. Przy ładowaniu przez komputer telefon się wyłącza a internet nic konkretnego mi nie chce powiedzieć. Halp

I druga sprawa, jaki soft warto zaintalowć jeśli nie CM7?


Tylko i wylacznie CM7, z tym, ze zobacz na android.com.pl temat z konwerterem do fw gen2>gen1, i zainstaluj najnowszy n61.
Mialem ten sam problem, aktualnie jest ok, z tego co zauwazylem.
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
May 6 2011 08:09am
Jest gdzieś jakaś rozpiska wydajności telefonów z Androidem albo wygodna tabelka, który ma jaki procesor czy układ graficzny?
BTW. Kilka dni temu Gameloft puścił Settlersy na Androida. To chyba najlepsza gra jaką miałem na iPhone, więc muszę ją ogarnąć też na HD2. Wieczorem zarzucę znowu Androida. Miałem WM 6.5, nie chciało mi się wgrać 7.0.

6.5 ma kilka ciekawych opcji, np. jeśli telefon jest w kieszeni czy plecaku to kiedy ktoś dzwoni dzwonek gra głośniej (działa czujnik odległości), włącza wibrację jeśli jesteśmy w trakcie "spotkania" (z tego co rozumiem to wszystko robi automatycznie wg. kalendarza), ale ogólnie w porównaniu do Androida jest po prostu chujowy, bo dla mnie jest nieintuicyjny i to nie jest tylko kwestia przyzwyczajenia. O ile ten home screen od HTC jest wygodny, bo wszystko mamy pod ręką i można szybko przeczytać smsa, tak jeśli wejdziemy gdziekolwiek dalej obsługa WM jest wkurwiająca.

Miał ktoś w ręce Palm Pre?
Member
Posts: 40,570
Joined: Sep 24 2006
Gold: 1.43
May 6 2011 08:46am
Quote (markov @ 6 May 2011 13:33)
jaka masz wersje androida?


2.2
Go Back To Polska Topic List
Prev15152535455966Next
Add Reply New Topic New Poll