Quote (RoGh @ 22 Oct 2010 22:58)
Mowie do mojej gildii, bo mielismy 2 wojny w niedalekich odstepach czasowych i jak nie jest sie online to zobaczy sie tylko ta druga. Zeby odtworzyc pozniej, musialby ktos nagrywac.
ścisnąłeś ich jak zwykle

Quote (BakaX @ 22 Oct 2010 22:59)
No tak. No i druga sprawa, że trzeba klik " Broń gildii " A jak nie to nie walczysz ; /
walczysz, walczysz tylko z połową hp, jak nie zaznaczysz atak to nie walczysz
This post was edited by 50groszy on Oct 22 2010 04:03pm