d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev15152535455720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,884
Joined: Mar 18 2007
Gold: 22,300.00
Oct 22 2010 03:12am
zostalismy zaatakowani przez children of bhaal :D

ale ta gildia zostala juz oddana w rece jakis randow (tzn. nie ma juz migreny 3rka i innych 100+)

wiec jesli kazdy sie zglosi do obrony to mamy jakies szanse
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Oct 22 2010 03:18am
Jak im sie przyjrzec to niestety nadal maja bardzo duzo typow na 5x, kilku na 6x i jednego na 7x, takze i tak gg, ale bardzo dobrze ze nas zaatakowali oni, a nie np. pomidory, z jednymi i z drugimi przegramy, ale z COB stracimy zdecydowanie mniej czci.
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Oct 22 2010 03:53pm
znowu te siurki z dzieci bhaala nas zaatakowaly, wiec ja zaatakowalem potezna gildie "TRZYM TO DUPE"

btw, ogladal ktos nasze starcie z higurashi?
Member
Posts: 6,774
Joined: Aug 31 2009
Gold: 74.89
Oct 22 2010 03:55pm
Quote (RoGh @ Oct 22 2010 11:53pm)
znowu te siurki z dzieci bhaala nas zaatakowaly, wiec ja zaatakowalem potezna gildie "TRZYM TO DUPE"

btw, ogladal ktos nasze starcie z higurashi?


Nie. Ale możesz dać link. Chętnie zobacze.
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Oct 22 2010 03:58pm
Quote (BakaX @ 22 Oct 2010 23:55)
Nie. Ale możesz dać link. Chętnie zobacze.


Mowie do mojej gildii, bo mielismy 2 wojny w niedalekich odstepach czasowych i jak nie jest sie online to zobaczy sie tylko ta druga. Zeby odtworzyc pozniej, musialby ktos nagrywac.
Member
Posts: 6,774
Joined: Aug 31 2009
Gold: 74.89
Oct 22 2010 03:59pm
Quote (RoGh @ Oct 22 2010 11:58pm)
Mowie do mojej gildii, bo mielismy 2 wojny w niedalekich odstepach czasowych i jak nie jest sie online to zobaczy sie tylko ta druga. Zeby odtworzyc pozniej, musialby ktos nagrywac.


No tak. No i druga sprawa, że trzeba klik " Broń gildii " A jak nie to nie walczysz ; /
Member
Posts: 3,981
Joined: Feb 15 2007
Gold: 1.76
Oct 22 2010 04:01pm
jak ktos chce to moge oddac postac 25 lvl za 10 fg :P
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Oct 22 2010 04:01pm
Quote (RoGh @ 22 Oct 2010 22:58)
Mowie do mojej gildii, bo mielismy 2 wojny w niedalekich odstepach czasowych i jak nie jest sie online to zobaczy sie tylko ta druga. Zeby odtworzyc pozniej, musialby ktos nagrywac.


ścisnąłeś ich jak zwykle B)


Quote (BakaX @ 22 Oct 2010 22:59)
No tak. No i druga sprawa, że trzeba klik " Broń gildii " A jak nie to nie walczysz  ; /


walczysz, walczysz tylko z połową hp, jak nie zaznaczysz atak to nie walczysz

This post was edited by 50groszy on Oct 22 2010 04:03pm
Member
Posts: 6,774
Joined: Aug 31 2009
Gold: 74.89
Oct 22 2010 04:02pm
Quote (galushg @ Oct 23 2010 12:01am)
jak ktos chce to moge oddac postac 25 lvl za 10 fg :P


Eq stats ? Gildia ?
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Oct 22 2010 04:11pm
Quote (50groszy @ 23 Oct 2010 00:01)
ścisnąłeś ich jak zwykle B)


to dobrze :D

na s7 bede liczyl skalpy na wojnach ;p
Go Back To Polska Topic List
Prev15152535455720Next
Add Reply New Topic New Poll