d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev15152535455125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,113
Joined: Feb 5 2007
Gold: 0.00
Sep 17 2010 07:55am
ZADAŁEM KU... ZDAŁEM ZA 1 TIMEM !
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Sep 17 2010 07:56am
Quote (SMERF @ Sep 17 2010 03:55pm)
ZADAŁEM KU... ZDAŁEM ZA 1 TIMEM !


Brawo :D
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
Sep 17 2010 07:57am
Quote (SMERF @ Sep 17 2010 01:55pm)
ZADAŁEM KU... ZDAŁEM ZA 1 TIMEM !


gz :)
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Sep 17 2010 08:05am
Quote (SMERF @ Sep 17 2010 03:55pm)
ZADAŁEM KU... ZDAŁEM ZA 1 TIMEM !


A PO POLSKU KURWA NIE NAUCZYLI MÓWIĆ?
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Sep 17 2010 08:06am
Jutro mam ostatnie 2h i zapisuję się na egzamin. :) Pewnie pierwsze podejście będzie za ~1,5 tygodnia.
Member
Posts: 11,729
Joined: Dec 15 2007
Gold: 1,280.01
Sep 17 2010 08:06am
ile czasu jezdziles?

Gz ofc
Member
Posts: 11,997
Joined: Jan 5 2010
Gold: 12,540.00
Sep 17 2010 08:29am
pasowalo by sie zapisac albo jechac na wyrazow podriftowac jak ziomek co ma 16 lat :D tez tam jezdzi i wmiare juz mu idzie w tvn turbo dzis go widzaielm szacun
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold: 1.00
Sep 17 2010 08:30am
Quote (pawlosek @ 17 Sep 2010 16:06)
Jutro mam ostatnie 2h i zapisuję się na egzamin. :) Pewnie pierwsze podejście będzie za ~1,5 tygodnia.


ja mialem egzaminy co 6 dni
Member
Posts: 10,513
Joined: Dec 5 2006
Gold: 158.75
Sep 17 2010 08:33am
jest prawko jest zabawa ;>
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Sep 17 2010 09:19am
Czekam 3 tydzień na swoje prawo jazdy.
Go Back To Polska Topic List
Prev15152535455125Next
Add Reply New Topic New Poll